Bem-vindo a Lisboa - Vítejte v Lisabonu!

„Kdo neviděl Lisabon, neviděl krásu,“ napsal portugalský básník António Nobre. ADLER Farbenmeister se nenechali dvakrát vybízet a na pozvání společnosti ADLER prozkoumali město barev a světla.
24. 10. 2019

Rodina ADLER

ADLER Farbenmeister patří do rodiny ADLER. Mnoho z nich se po desetiletí starají, aby se domácí kutilové i profesionální řemeslníci v Rakousku a Německu mohli těšit na nejvyšší kvalitu produktů a kompetentní rady. Vděčnost za tuto věrnost a za jejich odhodlání pozvala společnost ADLER Farbenmeister na společný víkendový výlet do Lisabonu - ideální místo pro dobití baterií pro začátek podzimu sluncem, teplem a jižním životním stylem.

Potěšení pro všechny smysly

Více než 80členná skupina se tedy první říjnový víkend vydala na pobřeží Atlantiku. Hosté byli uvítáni kompetentními průvodci Paula a Annou, kteří jim v následujících dnech představili některé z nesčetných krás své země: Elegantní přímořské město Sintra, které nebylo jen tak oceněno jako letní sídlo portugalskou královskou rodinou zvlněné Cabo da Roca, dokonce více než kulturní poklady portugalského hlavního města si návštěvníci užili jedinečnou atmosféru Lisabonu, kterou mohli vychutnat v programu všemi smysly: s tmavými portugalskými víny z obrovských sudů, které ochutnali na farmě mimo město, s melancholickými zvuky Fado, které poslouchali při slavnostní večeři, a konečně jako zlatý hřeb výletu fantastický západ slunce, kterým se hosté z Rakouska a Německa na plachetnici přes řeku Tejo nechali okouzlit.

Společné zkušenosti

„Naše společnost Farbenmeister není jen o vzájemném úspěchu,“ zdůrazňuje manažer prodeje Alexander Ringler. „Stejně důležité je pro nás dobré, důvěryhodné vztahy s našimi loajálními dlouholetými partnery.“ Například během dnů v Lisabonu byl obchod záměrně odložen a byl vytvořen prostor pro diskuse, sdílené zkušenosti a hodiny plné zábavy a emocí. A když cestující s mnoha krásnými vzpomínkami a trochou smutku konečně vstoupili do letadla, všichni souhlasili: Lisabone, my se vrátíme!

ADLER – V našich žilách proudí barva

S 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Založený v roce 1934 Johannem Berghoferem, dnes rodinný podnik řídí ve třetí generaci Andrea Berghofer. Téměř 18 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (A). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 stoprocentně uhlíkově neutrální.

© by adler-lacke.com