Lepší lakování pro lepší zítřek: ADLER na veletrhu SICAM

Zlepšuje se to! Očekávání a nadšení je obrovské: Konečně se znovu setkáme se zákazníky osobně, konečně opět naživo předvedeme nejnovější technologie a konečně ukážeme vzorky našich nejnovějších produktů, místo toho, abychom je jen drželi před kamerou.
9. 8. 2021

Všichni se těší na SICAM, první veletrh pro nábytkářský průmysl, který se po měsících naděje a čekání uskuteční v polovině října v italském Pordenone jako osobní událost. Pokud nám těžké časy pandemie ukázaly jednu věc, pak je to, že musíme udělat mnohem více, abychom se zlepšovali. Proto je toto „lepší fungování“ také červeným - nebo spíše: zeleným - vláknem procházejícím celým webem ADLER. Přední rakouský výrobce barev ukazuje, jak můžete lakovat ještě lépe: lépe pro životní prostředí, lépe pro výrobce a lépe pro spotřebitele!

Lepší pro životní prostředí

Ochrana životního prostředí a udržitelnost měly pro společnost ADLER vždy nejvyšší prioritu. S novou "zelenou" řadou jde ADLER green ještě o krok dále: Všechny ekologické produkty jsou objektivně testovány a certifikovány podle tří kategorií: životní prostředí, zdraví a bezpečnost a životnost. Tímto způsobem si mohou být zpracovatelé zcela jisti, že pracují s výrobkem, který je zvláště šetrný k životnímu prostředí, a tím zlepšit svou uhlíkovou stopu. Vlajkovým produktem ADLER je nový nábytkový lak Bluefin Terra-Diamond, který se skládá z více než 85 % přírodních surovin!

Lepší pro výrobce

Výrobci nábytku však mohou z přechodu na ekologické systémy povrchové úpravy těžit hned několika způsoby: Vytvářejí tak pro svoje zaměstnance příjemnější pracovní podmínky, dosahují výrazných úspor nákladů a lépe se umisťují na trhu. Inovativní metody povrchové úpravy, jako je excimerová technologie, k tomu nabízejí zajímavé možnosti. Společnost ADLER představuje tuto vzrušující příležitost i na svém veletržním stánku.
 

Lepší pro spotřebitele

S technologií excimer, ale i se standardní řadou vodou ředitelných laků od společnosti ADLER, je možné vytvořit výjimečně matné povrchy se speciálními vlastnostmi, které jsou v současné době u zákazníků obzvláště oblíbené: nábytek lakovaný špičkovými produkty od společnosti ADLER zaujme samoregenerační schopností, povrchem příjemným na dotek a úpravou proti otiskům prstů. A to buď v nejtrendovějších barvách nebo v mimořádně přirozeném vzhledu.
 

Přijďte

Aby mohla společnost ADLER co nejlépe představit svoji vizi pro lepší budoucnost lakování, zdvojnásobila pro tento rok plochu své expozice a poprvé bude vystavovat v hale č. 1. Pokud si nechcete nechat ujít velkou show, zaregistrujte se na bezplatný vstup na www.exposicam.it a přijďte od 12. do 15. října 2021 do stánku ADLER A30 / B31!
 

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 630 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

 

© by adler-lacke.com