Prémiová ochrana pro vaše okna:
ADLER stanovil s Aquawood Diamond nový standard

Okno to nemá od začátku jednoduché: během přepravy na stavbu, pak jde přes schodiště a - bohužel, ne vždy bez poškození rohů a hran. Při omítání stěn se náhodně malíř dotkne povrchu laku špachtlí nebo na něj dopadne omítka. A když je okno konečně na svém místě, na rám buší silný déšť, možná i krupobití. Stejně okno dostává zabrat i při silných poryvech větru. A uvnitř? Znovu a znovu přichází do kontaktu s lepkavýma rukama dětí a mastnotou. To je důvod, proč okna potřebují ochranu. Proto společnost ADLER vyvinula ještě silnější a odolnější systém povrchové úpravy oken: Aquawood Diamond dokáže odolat i té největší námaze - je pevný, stabilní a nepoddajný diamant!
7. 5. 2019

Jemný dotek bez námahy

"Okenní a posuvné dveřní prvky se stávají stále většími, a proto i těžšími," vysvětluje vedoucí vývojového oddělení společnosti ADLER pro povrchové úpravy oken Simon Leimgruber. Proto je téměř nezbytné, aby se majitelé do nich zapřeli při otevírání nebo zavírání rámu. Přirozená mastnota rukou zůstává na dveřích a snadno dochází i ke škrábancům. Doprava a montáž jsou také náročnou zkouškou pro takovéto velké prvky a odpovídajícím způsobem jsou náchylnější na poškození. Na vnější straně mají dřevěná okna stále extrémnější povětrnostní podmínky. Velké teplo, UV záření, chlad, déšť a krupobití jsou obrovskou zátěží.

Tvrdý jako autolak

Pro zvládnutí těchto výzev se společnost ADLER spoléhá na technologii, která se již mnohokrát osvědčila, ale je novým územím v oblasti nátěrů na okna: Dvousložkový nátěrový systém na bázi vody, který dosahuje extrémní odolnost přidáním tvrdidla. ADLER nyní nabízí špičkový 2-složkový nátěrový systém pro okna. Lazurovací i krycí systém Aquawood Diamond dosahuje tvrdosti a trvanlivosti srovnatelné s autolaky. "Odolnost je o 47 procent vyšší než u srovnatelných systémů na okna," zdůrazňuje Leimgruber. Aquawood Diamond je zároveň vybaven extrémně vysokou trvalou elasticitou. Vynikající odolnost vůči krému a mastnotám dělá okno s Aquawood Diamond obzvlášť odolným vůči každodennímu kontaktu. "Kromě toho jsme zdvojnásobili přilnavost za mokra, což je důvod, proč i vysoké zatížení vlhkostí neovlivní povrchovou úpravu," říká hrdě Leimgruber.

Krásný vzhled

A v neposlední řadě Aquawood Diamond přesvědčuje svým krásným vzhledem, který není ekvivalentem vysoce kvalitního povrchu laku na nábytek: "Struktura s impregnací na bázi vody Aquawood Primo, dvousložkovým základním nátěrem / mezivrstvou Grundierung Aquawood Diamond Sealer a prémiovým vrchním krycím nátěrem Aquawood Diamond Top zaručuje dokonalé vykreslení pórů a obzvláště elegantní vzhled, "vysvětluje Leimgruber. Základní nátěr / mezivrstva a vrchní nátěr jsou k dispozici v lazurovací a krycí verzi, která umožňuje obrovskou rozmanitost designu ve všech možných odstínech. Krásné, odolné, prémiové - Diamanty jsou i v oblasti oken "nejlepším přítelem ženy!"

© by adler-lacke.com