Rychle, čistě, bezpečně - na veletrhu Frontale ADLER představí efektivní povrchovou úpravu oken

Co je dnes pro nás nejcennější? Čas! Žádná společnost si nemůže dovolit ztrácet čas. Musíme rychle reagovat - na nové trendy, na speciální přání, na zvláštní potřeby. A s co nejmenším úsilím. Efektivita je kouzelné slovo - a ADLER je kouzelník: na veletrhu Fensterbau Frontale ADLER, tyrolský specialista na povrchovou úpravu, potvrdí, že povrchově upravit okna efektivně není žádné kouzlo - pokud používáte ty správné produkty!
6. 2. 2020

Efektivě znamená inteligentně

"Naše dokonale koordinované systémy povrchové úpravy zaručují zjednodušení procesů: šetří čas a peníze zpracovatele," slibuje manažer prodeje oken ADLER Richard Mölk. Skutečná účinnost produktů ADLER je však mnohem vyšší: zahrnuje i bezpečnost a odolnost. Výrobci oken a dveří se mohou stoprocentně spolehnout na to, že nátěry ADLER se snadno a bezchybně nanášejí - to znamená méně nátěrů a méně stížností. A zákazníci se radují z obrovské odolnosti a dlouhé trvanlivosti výrobků. "S první samoregenerační mezivrstvou na okna Aquawood Intercare nebo kvalitním systémem povrchové úpravy oken Aquawood-Diamond jsme stanovili nové standardy z hlediska odolnosti," zdůrazňuje Mölk.

Efektivně a trendy

Povrchová úprava od společnosti ADLER zajišťuje nejen nejvyšší kvalitu a účinnost, ale vždy kráčí i s módou. Například Aquawood Nativa, která dává povrchům neošetřený vzhled: "Přirozenost je v oblasti oken velmi náročným tématem," říká Mölk. Na druhé straně jsou také žádané neobvyklé typy povrchové úpravy, jako například Aquawood DSL Carat, které na dřevěném okně vytvářejí velkolepé kovové efekty. ADLER umožňuje výrobcům oken flexibilně reagovat na tyto velmi odlišné požadavky zákazníků, a to až po individuální jednorázovou výrobu pomocí moderní technologie digitálního tisku.

 

Tak přijďte a přesvědčte se: V hale 5 v stánku 5-143 můžete zažít celou škálu efektivních povrchových úprav oken a dveří ADLER!

Více informací o veletrhu najdete na:  https://www.frontale.de

© by adler-lacke.com