Svěžest pro stoly & spol.: ADLER Clean-Multi-Refresher

Jaro nás dělá svěžími a veselými - pojďme tedy opatřit i plochy kolem domu „novou“ svěžestí! S novým ADLER Clean-Multi-Refresher lze zašedlé dřevo, ale také plasty a zdivo, omladit za krátkou dobu: Účinný, biologicky odbouratelný odšeďující prostředek rychle a snadno dodá zvětralým povrchům novou krásu.
22. 4. 2021

Ze starého do nového

"Všichni to známe: zahradní nábytek, palubky nebo rolety za ty roky zešedly." Z původní krásy toho moc nezbylo. Pokud chcete svému dřevu dodat novou svěžest, je nejlepší použít nový ADLER Clean-Multi-Refresher, “popisuje Rainer Troppmair, vedoucí vývojového oddělení ADLER pro okenní a stavební nátěry. Produkt působí jako čistič, odšeďovač a rozjasňující prostředek. Odstraňuje mech, špínu, degradované látky obsažené ve dřevě a dokonce i zabarvení dřeva způsobené kovy. Jeho gelová konzistence usnadňuje aplikaci. Po deseti až dvaceti minutách působení povrchy jednoduše omyjte velkým množstvím vody, a to buď vysokotlakým čističem nebo kartáčem - a je hotovo!

Multitalent

Tak čistý, tak svěží - ale proč multi? Protože nově vyvinutý produkt dokáže mnohem víc! „Je také vhodný pro použití na znečištěné zdivo nebo na plastové povrchy,“ zdůrazňuje Troppmair. Fanoušci svěžesti tedy zabijí několik much jednou ranou. Nejen dřevěná terasa, ale také plastový stůl nebo zeď září v nové kráse - a čekají na další vhodný nátěr ADLER, aby nezanikla příliš rychle. S podlahovým olejem Pullex Bodenöl zůstanou dřevěné terasy roky svěží a krásné, stejně jako nábytek s teakovým olejem Pullex Teaköl. Na zdivo doporučujeme fasádní barvy ADLER Aviva. ADLER Clean Multi Refresher je k dispozici v kanystru o objemu 1 nebo 2,5 litru a také v praktické láhvi s rozprašovačem. 

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 630 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghofer, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 18 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com