Všechno, po čem malíři touží

Měla by být spolehlivá, nekomplikovaná a všestranná - a samozřejmě také skvěle vypadat! Ne, nemluvíme o partnerce snů pro společnou budoucnost - skutečný řemeslník má alespoň tak vysoké očekávání, pokud jde o barvu. ADLER, přední rakouský výrobce barev, nyní poskytuje malířům dokonalé partnery: robustní všestranný profilový nátěr Aqua-Nova Pro a špičkový produkt 2K PU vícevrstvý zvládají každou výzvu v dvojitém balení!
24. 5. 2019

Nekomplikovaný a všestranný

Od zpracování až po dokončení: Robustní 1složkový lak na vodní bázi Aqua-Nova Pro boduje na všech úrovních. S vynikající kryvostí, vysokou stabilitou a dobrým rozlivem se lak snadno zpracovává a vytváří rovnoměrný vzhled při válcování jakož i při natírání štětcem. Vysoká odolnost nového laku zaručuje, že povrch si zachovává svou krásu natrvalo: ani nárazy a škrábance, sluneční světlo, ani počasí nemohou ovlivnit lak, povrch je chráněn proti mechanickému a chemickému namáhání, stejně jako i proti vyblednutí a žloutnutí - ve všech barevných odstínech. ADLER Aqua-Nova Pro je k dispozici ve všech barevných odstínech prostřednictvím míchacího systému Color4You - a to v nevídané kvalitě a i v jemných odstínech barev, které se vyznačují extrémně vysokou kryvostí a permanentní barevnou stálostí v interiéru i exteriéru.

Specialista na nevšední požadavky

A co když 1složkový vodouředitelný lak dosáhne svých limit? Pak je tu jeho "velký bratr": ADLER 2K-PU-Multilack, špičkový výrobek pro speciální požadavky. Garážová vrata? V kuchyni? Kovové stroje a nástroje? Pro 2K-PU-Multilack to není příliš velká výzva. Díky své extrémní přilnavosti se barva nanáší i tam, kde jiné výrobky kapitulují - dokonce i na povrchy s práškovým nátěrem nebo obklady do koupelny. Díky své výjimečné trvanlivosti odolává povrch i nejtěžším podmínkám. A stejně jako jeho malý bratr i 2K-PU-Multilack září ve všech barvách duhy: díky inovativnímu míchacímu systému Solvamix od společnosti ADLER je dostupný ve všech barevných odstínech.

© by adler-lacke.com