S touto filozofií se společnost ADLER stala kompetentním lídrem v ochraně dřeva a nátěrů na dřevo. Kdo vkládá do práce své srdce, nedělá věci polovičatě. Proto jsme si stanovili ty nejvyšší standardy: ve výzkumu a výrobě, s odborným poradenstvím a dokonalým servisem.

Z toho také těží naši dlouholetí zákazníci. Proto jsme obzvlášť hrdí na jednu věc: žádná společnost není v Rakousku doporučována dodavateli, partnery nebo zákazníky častěji než ADLER!

Inovace a výzkum pro nás hrají zásadní roli: 10 % našeho obratu ročně plyne do vývoje nových vylepšených produktů a inovativních technologií. Více než dvě třetiny, zhruba 10.000 položek, je vyrobeno na bázi vody. Omezujeme tak používání rozpouštědel a významně přispíváme k ochraně životního prostředí a klimatu.

V NAŠICH ŽILÁCH PROUDÍ BARVA

Výhradně v našem sídle ve Schwazu v Tyrolsku (Rakousko) vyrábíme nátěrové hmoty, laky a výrobky na ochranu dřeva pro truhláře, dřevozpracující firmy a výrobce nábytku, oken, dveří a parketových podlah. Kromě toho podporujeme malíře a domácí kutily kompletní nabídkou barev a laků. Prostřednictvím obchodních společností, obchodních partnerů a prodejců barev ADLER dodáváme naše produkty zákazníkům po celé Evropě i mimo ni.

© by adler-lacke.com