ADLER je tradiční tyrolský rodinný podnik. Proto pro nás platí jen ta pravidla, která jsme si sami stanovili. Inovace, kvalitativní povědomí, služby a udržitelnost jsou základními prvky našeho úspěchu. Nabízíme našim zákazníkům perfektní poradenství, prémiový servis a spolehlivou kvalitu výrobků - den za dnem.

Celkový počet zaměstnanců

620

Zaměstnanci ve vývojové a aplikační technologii

110

Učni

10

Celkový roční obrat (včetně distribučních center)

ca. 115 Mio Euro

Podíl exportu

61%

Roční produkce

17.800 tun

Podíl produktů na vodní bázi

65%

Krajiny exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Čína, Slovensko, Rumunsko, Francie, Rusko, Ukrajina, Řecko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí a další.

Díky svojí infrastruktuře a vyspělému zákaznickému servisu je rakouský "orel" ADLER všude tam, kde nás zákazník potřebuje. Výroba a výzkum však probíhají jen ve Schwazu, v Rakousku. Stavba nejmodernější továrny na vodouředitelné laky v roce 2017 a uvedení do provozu našeho inovativního logistického centra s plně automatickým velkokapacitním skladem 2018 byly milníky v historii společnosti. V další fázi rozšiřování postavíme ve Schwazu nové centrum pro logistiku surovin. Připravujeme se na výzvy budoucnosti a investovat do zvýšení efektivity a kvality ve výrobním procesu. Systematicky rozšiřujeme své aktivity na významných exportních trzích, naposledy založením distribuční společnosti ADLER Benelux v Nizozemsku. Zaměřujeme se také na spolupráci s mezinárodními zákazníky v oblasti oknařského a nábytkářského průmyslu - ADLER roztahuje svá křídla po celém světě.

© by adler-lacke.com