ADLER je tradiční tyrolský rodinný podnik. Proto pro nás platí především ta pravidla, která jsme si sami stanovili. Inovativní duch, zvyšování kvality, vynikající služby a udržitelnost jsou základními prvky našeho úspěchu. Nabízíme našim zákazníkům perfektní poradenství, prémiový servis a spolehlivou kvalitu výrobků - den za dnem.

Celkový počet zaměstnanců

620

Zaměstnanci ve vývojové a aplikační technologii

110

Učni

8

Celkový roční obrat (včetně distribučních center)

cca 119 mil. Euro

Podíl exportu

64%

Roční produkce

18.000 tun

Podíl produktů na vodní bázi

65%

Země exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Francie, Rusko, Ukrajina, Řecko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí a další.

Otevření nejmodernější výrobny nátěrových hmot na bázi vody v Evropě a našeho nového logistického centra v roce 2019 byly mezníky v historii společnosti ADLER. V dalším kroku v nadcházejících letech plánujeme zmodernizovat stávající výrobu pro nátěry na bázi vody a rozpouštědel a zavést novou logistiku surovin. Investujeme tedy do ještě větší efektivity a kvality výrobního procesu.

Inovace a udržitelnost, nejvyšší kvalita a optimální služby jsou pro nás klíčem k pokračování v úspěšné cestě společnosti ADLER. V našem výzkumu a vývoji se intenzivně zabýváme novými technologiemi, jako je excimer a digitální tisk, stejně jako i výkonnými a ekologickými nátěrovými systémy, pomocí kterých podporujeme naše zákazníky v jejich práci na dokonalém povrchu.

© by adler-lacke.com