Barevné odstíny z ADLER vzorníků

Společnost ADLER nabízí širokou paletu produktů do interiéru i exteriéru. Nejžádanější barevné odstíny nejpoužívanějších produktů jsme zpracovali do vějířových vzorníků, které jsou fyzicky dostupné k nahlédnutí v naší centrále v Brně, u našich obchodně-technických poradců či u našich autorizovaných prodejců.

Aby tyto barevné odstíny byly ještě dostupnější, jsou nyní k dispozici v elektronické formě. Najdete zde barevné odstíny ze vzorníků Pullex, Lignovit, mořidel či oknařských produktů nebo i odstíny ze vzorníku Stylewood. Barevné odstíny z daných vzorníků si můžete stáhnout níže.

Barevné vzorky v elektronické formě jsou vhodné k umístění na vašich webových stránkách. Využijte tento užitečný nástroj, abyste Vy či Vaši zákazníci měli lepší představu o barevných odstínech produktů ADLER vhodných pro povrchovou úpravu dřeva v interiéru a exteriéru!


Stáhněte si standardní odstíny produktů Pullex Plus-Lasur, Pullex Top-Lasur nebo Pullex Top-Mattlasur, které naleznete ve vzorkovníku Pullex Lasuren.

Stylové metalické odstíny produktů Pullex Platin a Pullex Silverwood vám ukáže vzorník Pullex Design.

Pullex 3in1-Lasur je univerzální matná lazura - její odstíny jsou prezentovány ve vzorníku se stejnojmenným názvem.

A konečně vzorník Pullex Renovierung Vám nabízí možnost vidět renovovaný povrch dřeva natřený renovačním základem Pullex Renovier-Grund, na který se nanáší jako vrchní vrstva lazura Pullex Top-Lasur/Pullex Top-Mattlasur nebo krycí lazura Pullex Color.


Ve vzorníku Lignovit Spirit naleznete standardní odstíny odstíny produktu Lignovit Lasur. Vzorník Lignovit Design Vám nabízí odstíny Lignovit Platin a Lignovit Interior UV 100. V samostatném vzorníku Lignovit Interior UV 100 můžete nalézt více standardních odstínů tohoto produktu.


Stáhněte si odstíny z nejnovějšího oknářského vzorníku Simply Inspiring či Trends Novus nebo odstíny k povrchové úpravě vchodových dveří (ADLER Haustür-Inspirationen).


Zde si můžete stáhnout barevné odstíny jednotlivých mořidel v elektronické formě.


Zde naleznete odstíny ze vzorníků Stylewood, pastelové odstíny Alpine Selection, Grilith (vzorník odstínů tmelů a voskových tyčinek) nebo odstíny interiérových lazur Innenlasur.


© by adler-lacke.com