© Schreinerei Stark GmbH
Interiéry

Síla a inspirace

100 let! Společnost Zimmerei Stark GmbH z Auhausenu ve Švábsku v Německu se může ohlédnout za svou neuvěřitelnou historií. K výročí společnost nadělila sobě, svým zaměstnancům i zákazníkům štědré dárky: prostornou výrobní halu s jídelnou a společenskými místnostmi, zcela nový vzorový dům - a sklípek pro pořádání akcí, ve kterém je výstavní hala. Tam mohou zájemci na vlastní kůži okusit, co znamená „silná* inspirace“: bydlet a žít na vysoké úrovni. (Pozn.: stark je německy silný).

© Schreinerei Stark GmbH
© Schreinerei Stark GmbH
© Schreinerei Stark GmbH
© Schreinerei Stark GmbH

Vše z jednoho zdroje

Z obyčejného truhlářství založeného v roce 1920 se vyvinula společnost, která se dnes věnuje stavbám od A do Z: od plánování přes kompletní výstavbu a prefabrikované stavby až po vybavení jejich interiéru. 180 zaměstnanců pokrývá všechny oblasti s tou nejvyšší řemeslnou úrovní. „Stark Inspiration znamená individuální, udržitelné a vysoce kvalitní stavebnictví,“ zdůrazňuje Martin Stark, který společnost vede spolu se svou manželkou Anitou a dcerou Lenou. A to je to, co chce svým zákazníkům ukázat: ve čtyřech vzorových domech a stejně tolika ukázkových interiérech představuje širokou škálu schopností Starků. Tým je obzvláště hrdý na nejnovější přírůstek do ukázkových realizací: „společenský sklep“ s předváděcí kuchyní a vnitřním grilem v modelovém domě „2inEins“ udělá dojem svým jedinečným zařízením v rustikálním, ale zároveň moderním vzhledu starého dřeva a technickými vychytávkami od ovládání SmartHome po profesionální ozvučení.

Jasná radost

Pokud se vám při vyslovení „sklep pro konání akcí“ - k tomu v kombinaci se starým dřevem - vybaví šeré zašlé party místnosti, zažijete jasné překvapení. Díky umístění stavby ve svahu a velkorysým oknům, která vedou na terasu, najdete ve třech dřevěných modulech "2inEins" prosvětlenou oázu pohody. Ve Starku si dokonce mohli dovolit použít tlusté trámy a masivní, strukturovaný dřevěný strop, a místnost přesto působí světle a přátelsky. Povrchy ze starého dubového a smrkového dřeva vypadají zcela přirozeně - bezbarvý lak Bluefin Softmatt na vodní bázi od ADLER podtrhuje jejich přírodní charakter. Truhlářský tým Stark použil na desku stolu, který je vyroben ze souvislého kusu dřeva o šířce přes 1,20 metru také nátěr od ADLERa - konkrétně ADLER Legno-Öl. Mistr tesař Christoph Hüblera jeho tým používají široký sortiment ADLER, aby zdokonalili svou již tak skvělou práci a splnili individuální požadavky zákazníků.

https://stark-inspiration.de/

© by adler-lacke.com