V dnešním profesním životě jsou požadavky velké. Profesionálně a kreativně prodávat, poskytovat poradenství nebo vyrábět jsou výzvy, ale mohou také poskytnout spoustu radosti a pocit úspěchu. Žádný učený z nebe nespadl, ale za dobrou prací se je vždy metoda. A tato by mělo být připravena, vyškolena a poté používána.

ADLER nabízí nejen širokou škálu kvalitních produktů, ale také jedinečný a rozsáhlý vzdělávací program pro své zákazníky a uživatele - ADLER Academy. Předávání znalostí v oblasti zpracování produktů, poradenství a prodeje je pro nás velmi důležité..

V našem každoročně aktualizovaném programu školení najdete to správné vzdělání a školení pro vás a vaše zaměstnance. Školicí kurzy jsou neustále přizpůsobovány novým požadavkům, technikám, materiálům a trendům.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

TEORIE KOLIK JE NUTNÉ - PRAXE CO NEJVÍCE JE MOŽNÉ

Motto našich seminářů zní: Teorie kolik je nutné - praxe co nejvíce je možné!

Praktická cvičení probíhají buď v malých skupinách nebo si je zkoušejí účastníci samostatně. Nezbytný teoretický základ je ale vždy plný tipů a triků dle zaměření účastníků. Náš technicky zkušený školitelský tým je vždy připraven na vaše individuální dotazy a potřeby.

© by adler-lacke.com