Stroje na natírání často používají řemeslné podniky jako jsou truhlářství, tesařství nebo dřevozpracující průmysl na natírání profilových desek fasád, lišt nebo střešních podhledů. Stroje na natírání jsou k dispozici v různých provedeních; s částečným i s automatickým podáváním.

Některé z nich se na výrobní lince používají v kombinaci s jinými systémy, jako např. s bruskami nebo sušením. V porovnání s ručním lakováním šetří stroj na nanášení spoustu času - projekty, jejichž dokončení by vám trvalo několik dní, jsou nyní hotové za pár hodin. Automatický posuv v kombinaci s několika rotujícími kartáči zajišťuje rovnoměrný výsledek nanášení. Přebytečná barva se shromažďuje a vrací do nádoby s barvou přes filtr, čímž se vytváří uzavřený cyklus s malými ztrátami materiálu.

Odvětví Oblast použití Systém povrchové úpravy

Tesaři
Truhláři
Dřevostavby

Ideální pro průmyslovou povrchovou úpravu: 
profilových desek a dřevěných konstrukčních prvků

Vodou ředitelné laky
Oleje na dřevo
Impregnace

 

Výhody aplikační metody strojem na natírání:

  • šetří čas a je efektivní
  • bez přestřiků
  • vysoká účinnost nanášení laku
  • možný nános v více stran
  • možná rychlá změna barvy
  • nízké investiční náklady

Natírací stroj

Snadno použitelná technologie, která zaručuje rovnoměrnější, rychlejší a efektivnější aplikaci. Lze jej použít i s malým množstvím materiálu pro povrchovou úpravu a zabrání se ztrátě materiálu.

ADLER - váš kompetentní výrobce barev pro stroje na natírání

Společně se svými průmyslovými partnery společnost ADLER přizpůsobuje stroj na natírání desek zcela vašim potřebám. Požádejte naše specialisty o další informace, naši specialisté vás budou v co nejkratším čase kontaktovat.

Průmysloví partneři

© by adler-lacke.com