Lakované výrobky se vyznačují vynikajícími vlastnostmi: nabízejí odolné povrchy i působivý vzhled a přirozený dojem. Bez ohledu na to, zda vyrábíte nábytek, kuchyně, schody, okna nebo dveře z masivu nebo jiných dřevěných materiálů, máme pro vaši stříkací automat ten správný lak.

Stroje pro nanášení barev jsou složité systémy, jejichž nastavení vyžaduje dodržení velkého množství parametrů, jako jsou trysky, systém pistole, tlak materiálu, rozprašovací vzduch, rychlost pásu, počet zdvihů nebo výšku trysek. Výsledek lakování může být ovlivněn různými faktory, proto musí být systém správně nastaven, aby se zabránilo tvorbě pruhů, šmouh nebo nerovnoměrné aplikaci. Posuv musí být také nastaven tak, aby odpovídal jednotce posunutí. Je třeba vzít v úvahu tyto a mnoho dalších faktorů.
S podporou a radou společnosti ADLER můžete snadno najít tu správný lak pro váš plošný stříkací automat. Napište nám!

Obor Oblasti použití Nátěrový systém
Nábytkářský a dřevařský průmysl, dveře, podlahy, panely atd.

Ideální pro průmyslové nátěry: 
Interiérové ​​dveře, vchodové dveře, zahradní/terasový nábytek, nábytek do obývacího pokoje (včetně stolů, lavic, koupelnového nábytku), kuchyňská dvířka, nábytek na spaní, schody, panely, rámy obrazů, dřevěné obklady (vnitřní panely atd.), fasády (hoblované zboží, profilované desky), desky bednění a lešení, sklo 

Vhodné také pro: 
Pivní stoly, dřevo v zahradě (zahradní domky, dělící stěny atd.), terasové dílce, ploty, okna

Mořidla

Vodouředitelné laky
1K / 2K laky
Rozpouštědlové laky
UV tvrzené laky
UV vodouředitelné laky
 

 

Flexibilní lakování stříkacím automatem

Efektivní a čistá technologie lakování stříkacím automatem je flexibilně použitelná na povrchy, hrany a profilové prvky, nábytkové díly nebo dveře. Tuto aplikační technologii lze skvěle kombinovat s různými procesy sušení nebo s inovativními technologiemi, jako je excimer.

Výhody průmyslové aplikace v procesu nanášení stříkáním

  • Plochy a hrany jsou kompletně nastříkány v jednom pracovním kroku
  • Fixní množství barvy je přednastaveno, takže postřik lze mírně snížit oproti ručnímu stříkání
  • Obnova laku: Ve stroji s plastovým pásem odolným vůči rozpouštědlům lze přebytečnou barvu recyklovat
  • Spotřeba barvy není vyšší než při ručním stříkání
  • Méně vnikání prachu/nečistot

ADLER otestuje ideální procesy přímo pro vás

V našem strojovém parku ADLER máme samozřejmě také plošný stříkací automat. To nám umožňuje důkladně otestovat naše barvy pro toto aplikační zařízení a poskytnout našim zákazníkům podrobné výsledky a empirické hodnoty.

Často je nutné přejít na nátěrový systém, s nímž jste již dříve měli jen malé nebo žádné zkušenosti. S naším rozsáhlým know-how v oblasti plánování procesů a systémů bychom vás při tomto přechodu rádi podpořili. I když již máte stříkací automat, rádi vám s našimi výrobky poradíme.

Při výběru optimální barvy pro vaši lakovnu jsme vám vždy ochotni pomoci a poradit. Náš technický servis vám rád pomůže s nastavením vašeho stříkacího automatu. Domluvte si nezávaznou konzultaci už teď! Naši specialisté vás budou neprodleně kontaktovat.

Průmysloví partneři

© by adler-lacke.com