Máte truhlářskou dílnu a potřebujete občas stříkat dveře, okna nebo nábytek? Nemáte ve své dílně prostor pro velké lakovací zařízení a přesto chcete splnit všechny požadavky vašich zákazníků efektivním a ekonomickým způsobem? Jste malíř a chcete efektivně stříkat velké plochy fasád? Pak je pro vás ideální ruční stříkací zařízení.

Uspokojte požadavky zákazníků na lakovaný povrch rychle a flexibilně

Skutečně unikátní a jedinečné předměty vznikají obvykle v menších truhlářských dílnách. S individuálně navrženým povrchem výrobku navíc dosáhnete u zákazníků ještě většího úspěchu. Stříkací kabina je ideální způsob, jak uspokojit různé požadavky zákazníků na vzhled lakovaných povrchů na zůzných výrobcích. Dokonce i větší množství dílců najednou lze rychle povrchově upravit ručním stříkáním. Společnost ADLER nabízí tesařům i výrobcům nábytku širokou škálu laků a olejů pro různé typy výrobků s kvalitním a rovnoměrným stříkaným povrchem.

Nastříkejte emulzní barvu, barvu na stěny i fasády

Rychlá profesionální kvalita: Malíři díky stříkacímu zařízení dají novým budovám, velkým projektům nebo rekonstrukcím nový nástříkv jednom okamžiku. Řada ADLER zahrnuje silikonové, minerální a disperzní barvy pro stříkání.

Obor Oblasti použití Vhodné pro
Malíři, truhláři,výrobci nábytku, výrobci dveří, atd.

Ideální pro průmyslové použití: 
Interiérové a vchodové dveře, okna, zahradní/terasový nábytek, zahradní domky a dřevěné dílce, židle, kuchyňská dvířka, interiérový nábytek (včetně stolů, lavic, koupelnového nábytku a nábytku do ložnic), schody, prvky pro lišty (soklové lišty, rámy na obrazy atd.), dřevěné obklady (interiérové ​​panely atd.), rakve, fasády (hoblovaná a profilovaná prkna), fasádní panely, sklo, laminované dřevěné prvky/laminované dřevo, ploty, bednicí panely

    Vodou ředitelné laky                Rozpouštědlové laky
1K / 2K laky
UV laky
Kombinace laků

Interiérové a fasádní barvy

Oleje

     

 

Oblasti použití

Stříkání laků je vhodný pro nejrůznější lakýrnické práce:

  • Pro malíře: fasádní barva AVIVA Tirosilc-Color může být rychle a jednoduše nanešena pomocí stříkací pistole. Nosné staré nátěry uvnitř i venku nastříkejte Aqua-Nova Spray M!
  • Pro výrobce oken: Plastová okna nalakujte produktem ADLER Polycolor 2K SQ!
  • Pro stolaře: Legnopur je vhodný pro stříkání všech druhů nábytku

Výhody průmyslového nanášení pomocí stříkacího přístroje

  • Efektivní a časově úsporná práce
  • Rovnoměrné nanesení laku
  • Bez předchozího základování
  • Lze stříkat rohy, hrany nebo těsnění oken
  • Žádné stopy od štětce nebo válečku
  • Vyšší kryvost

Pokud jsou laky a oleje stříkány v lakovací kabině, měli byste se ujistit, že je zajištěno správné větrání, nezapomeňte v pravidelných intervalech vyměňovat filtry a používat správný ochranný oděv. Tyto a další praktické tipy pro lakování ve stříkací kabině najdete zde!

© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER
© ADLER

ADLER - správný lak pro váš systém stříkání

Ať už jde o barvy na nábytek, barvy na stěny, barevné laky nebo barevné laky na plastová okna - nastříkáme (téměř) jakýkoliv lak! Chtěli byste vědět, která barva vyhovuje vašemu streikaciemu zařízení a vašemu projektu? Rádi pomůžeme! Požádejte naše specialisty o další informace.

Stříkací zařízení v online Adler-colorshop.cz

© by adler-lacke.com