S technologií Calander Coating Inert (CCI) můžete produkovat vysoce kvalitní povrchové nátěry kombinované s vizuální a haptickou dokonalostí.

TECHNOLOGIE CalandEr Coating Inert

V tomto průmyslovém procesu nanášení nátěru na výrobu desek se nanášejí UV-nátěry (Innolux TOPCOAT Inert) pomocí procesu válcování. Následně film nebo páska ještě vyhlazuje tekutý povrch barvy. Vytvrzování se provádí přes film pomocí UV-záření v přímém styku s povrchem. Tímto způsobem se vytvářejí zcela bezkyslíkaté (inertní) podmínky, které významně ovlivňují kvalitu procesu vytvrzování.

Desky různých typů podkladů (MDF, HDF, surové dřevotřískové desky, dýha, papír, melaminová pryskyřice, atd.) Mohou být povrchově upraveny při výrazně nižších výrobních nákladech. Například povrchy s vysokým leskem mohou být dosaženo s mnohem menší námahou než při konvenčním procesu, protože se mohou výrazně snížit náklady na broušení, doba schnutí a spotřeba barvy.

Povrchy zušlechtěné inertní technologií se vyznačují vysokou odolností proti poškrábání a trvanlivostí, a proto jsou zvláště vhodné pro speciální požadavky výrobců desek.

Výhody povrchové úpravy s technologií Calander Coating Inert

  • Perfektní povrch s vysokým leskem a hlubokým matem
  • Extrémně hladké povrchy díky vysoké míře aplikace barvy
  • Výrazné snížení brusného úsilí
  • Vysoká odolnosť a odolnosť proti poškriabaniu
  • CCI používají zejména výrobci desek, kteří vyrábějí potahované (dekorativní) desky pro kuchyňské a nábytkové čelní části.

Partneři


Rádi vám poradíme. ADLER přináší rozsáhlé know-how o technologii Calander Coating Inert, aby společně s vámi a našimi partnery našel správné řešení a přizpůsobil jej vašim potřebám. 

© by adler-lacke.com