DIY / Domácí dílna

Péče o dřevěné vstupní dveře

Pravidelná péče má hlavní vliv na životnost dřevěných vstupních dveří. Díky sadě pro péči o vstupní dveře od společnosti ADLER září vaše přední dveře novou krásou a jsou dokonale chráněny před rozmary počasí.

Sada ADLER Haustüren-Pflegeset pro péči o dřevěné vstupní dveře je určena k údržbě, čištění a oživení vašich dveří s lazurovací nebo krycí povrchovou úpravou. Vytváří na povrchu dveří tenký ochranný film se sametovým vzhledem, který nátěr ochrání před špínou i vodou.

Pracovní kroky

 1. Krok 1: ADLER Top-Cleaner

  Pro hloubkové čištění nastříkejte ADLER Top-Cleaner přiloženým rozprašovačem na plochu dveří nebo jej naneste hadříkem a poté setřete. Omyjte teplou, čistou vodou, abyste odstranili lepkavé nečistoty.
 2. Krok 2: ADLER Door-Finish

  Před použitím protřepejte, našroubujte stříkací trysku a nastříkejte ADLER Door-Finish na plochu dveří. Po asi 10 minutách schnutí může být povrch vyleštěn přiloženým hadříkem. Pro obzvláště dobrý efekt proces opakujte.
 3. Tip od profesionálů:

  Používejte ADLER Haustüren-Pflegeset dvakrát ročně - pro optimální osvěžení povrchu a získání ochranného filmu proti nečistotám a vodě.

  Kontrola nátěru

  Zkontrolujte, zda na vašich dveřích není mechanické poškození nátěru způsobené například krupobitím. Pokud se nátěr odlupuje nebo se někde objeví zešednutí, nebo dříve neprobíhala pravidelná péče s ADLER Haustüren-Pflegeset, bude nutná oprava poškozených oblastí nebo renovace.

  ADLER-TV:

  Péče o okna a dveře s ADLER Pflegeset

© by adler-lacke.com