Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

15 let firmy ADLER na Slovensku

Srdečně blahopřejeme k výročí 15 let firmy ADLER na Slovensku, kde díky nasazení našich slovenských kolegů platí podle sloganu firmy, že barva tam v mnoha a mnoha žilách opravdu koluje. Významné výročí, které je žádoucí slavit a také bylo náležitě oslaveno!


22.03.2016

Již od roku 2000 patří žluté plechovky ADLER na slovenském trhu s laky mezi známé firmy. Od roku 2008 má navíc firma ADLER své samostatné obchodní zastoupení ADLER Slovensko s.r.o – to znamená, že disponuje svými nabízenými službami i přímým prodejem plošně v celé zemi.

PESTRÝ ZÁSTUP HOSTŮ: ZÁKAZNÍCI, UNIVERZITA A MÉDIA

Při příležitosti oslav tohoto jubilea se setkali významní zákazníci a všichni zaměstnanci firmy ADLER Slovensko v prosinci 2015 v hotelu  Wellness Hotel Chopok v Demänovské dolině. 90 hostů tak společně příjemně oslavilo těchto 15 let ve žlutočervených barvách ADLER na Slovensku. Ing. Ján Svocák, obchodní ředitel firmy ADLER Slovensko, poděkoval přítomným partnerům: „Prostřednictvím Vás a společně s Vámi mohla firma ADLER na Slovensku růst a rozvinout se do současné podoby. Děkujeme Vám všem za toto partnerství a pevně věříme, že budeme moci zůstat i nadále se svými zákaznickými službami a vynikajícími produkty Vašimi nejlepšími obchodními partnery ve všech otázkách týkajících se nátěrových hmot!

Dalšími hosty tohoto večírku byli zástupci médií, paní Mgr. Eva Patrášová-Snopková se svým partnerem za „Drevársky magazín“, který je v problematice dřeva velmi ceněný. Přítomni byli také zástupci akademické půdy z Dřevařské fakulty Technické univerzity ve Zvolenu Prof. Ing. Jozef Kúdela, PhD a jeho manželka RNDr. Dagmar Kúdelová.

BOHATÝ PROGRAM:

Neoficiální část programu začala již v odpoledních hodinách slavnostního dne: Pozvaní hosté měli možnost navštívit místní wellness centrum, zahrát si biliard nebo bowling, nebo se občerstvit u baru. Oficiální část programu byla zahájena v kongresovém sále hotelu slavnostním uvítáním s přípitkem a večeří o pěti chodech.

Následovalo velmi hezké představení standardních tanců v podání tanečního páru z Popradu. Uvítací řeč pronesl Ing. Ján Svocák, dále promluvil jeden z vrcholových zástupců vedení firmy ADLER Mag. Thomas Stolz a Mgr. Jan Bauchner, jednatel ADLER Česko a ADLER Slovensko, kteří poděkovali za dosavadní spolupráci a loajalitu projevenou firmě ADLER.

Loajalita byla významným heslem celého slavnostního večera: Třem zaměstnancům firmy ADLER Slovensko byl předán certifikát a dárek jako poděkování za to, že jsou součástí firmy po celou dobu od jejího vzniku. Již 15 let působí ve firmě ADLER Martin Luprich z oddělení objednávek, Ing. Marek Duchoň, technický poradce a také obchodní ředitel Ing. Ján Svocák, který po půlnoci rozkrojil symbolický dort – jak bývá u takovýchto slavností zvykem. Dort byl opravdu uměleckým dílem: replika originální plechovky ADLER posloužila jako sladká tečka.

Poté byla součástí programu hudební zábava v podání kapely Wendigo z Východního Slovenska, která hosty přiměla přijít na taneční parket, který nechtěli opouštět ani ve 4 hodiny ráno. „Atmosféra byla fantastická a užili jsme si ji ve společnosti přátel, co více si přát?“ shrnul na závěr spokojeně Ján Svocák.

Zum ADLER Online-Shop: