Zákazníci B2C: Online registrace pro maloobchodní domácí kutily bohužel NENÍ možná!

Nakupovat můžete přes náš e-shop nebo našeho obchodního partnera ve Vaší blízkosti (mapa). Případně dotazu nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailem, či telefonicky.

Zákazníci B2B: registrace pro profesionální výrobce, stolaře a truhláře

1. Vyplňte formulář: 

Vyplňte prosím formulář „Registrace nového zákazníka“. Pro rychlé zpracování prosím uveďte co nejpřesnější údaje. Aktivace pro zákazníky společnosti ADLER - živnostníky a prodejce - je možná pouze se správným IČO nebo DIČ.

2. Aktivace

Vaše údaje zkontrolujeme a budeme vás kontaktovat. O aktivaci budete informováni v následujících pracovních dnech. Aktivací získáte přístup ke speciálním informacím, jako jsou bezpečnostní listy apod. Vaše údaje automaticky neevidujeme pro případ objednávek. 

Vítejte v barevném světě společnosti ADLER!

Kontaktní osoba:

Registrovat se jako nový zákazník

Pokud jste architekt, živnostník nebo společnost zabývající se povrchovou úpravou dřeva a potřebujete přístup ke speciálním informacím, jako jsou bezpečnostní listy, pak se do partnerských služeb společnosti ADLER můžete zaregistrovat přes následující formulář.

Důležitá informace:
Vyplněním registračního formuláře vytvoříte registraci pouze za účelem vytvoření uživatelského účtu na webové stránce www.adlercesko.cz. Vaše údaje automaticky neevidujeme pro případ objednávek. V případě, že chcete zboží objednat je třeba kontaktovat obchodního zástupce pro Váš region, případně Vaše objednávky směřovat přímo na objednávkové oddělení e-mailem na adresu objednavky@adlercesko.cz.
 

Osobní data (hlavní uživatel)

Firemní data

Adresa firmy

* je povinné pole

© by adler-lacke.com