Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

ADLER získal cenu za inovaci na veletrhu v Bazileji

Jedinečný lak na vodní bázi ADLER Aqua-Resist byl na veletrhu v Bazileji vyznamenán cenou za inovaci roku 2013.


08.10.2013

Je to tvrdý chlapík, to je jasné již delší dobu, neboť ADLER Aqua-Resist představuje první lak na vodní bázi, který dosahuje při jednosložkovém zpracování stejnou třídu odolnosti jako jeho dvousložkový protivník. Tato inovace v povrchové úpravě přesvědčila i odbornou porotu na dřevařském veletrhu v Bazileji, konaném v říjnu roku 2013. Z osmi nominovaných projektů byl jako vítěz "ceny za inovaci v oblasti dřevěných povrchů" vybrán právě produkt společnosti ADLER-Werk Lackfabrik Aqua-Resist.

PŘESVĚDČIVÉ: „VYSOKÁ ÚROVEŇ INOVACE A KONKRÉTNÍHO POUŽITÍ“

Během oficiálního zahájení dřevařského veletrhu v Bazileji byly v rámci prvního dne konání veletrhu dne 8. října 2013 vyznamenány vítězné projekty. Odbornou porotu pod vedením Eduarda Bachmanna (BFH Biel) přesvědčila „vysoká úroveň inovace, využití v rámci oboru, hospodárnost a pestrost aplikací“, jak bylo řečeno během vyhlašování. „Výzkum, vývoj, a síla inovace jsou u ADLERA na prvním místě. Jsme společnost s přibližně 500 zaměstnanci, z toho jich asi 100 pracuje přímo ve výzkumu a vývoji. Proto se nám stále daří uvádět na trh nové, vyjímečné produkty jako je Aqua-Resist, které usnadní život našim zákazníků, truhlářům a stolařům“, uvádí jednatelka společnosti paní Andrea Berghofer v souvislosti s předávaným vyznamenáním. Stříbro získala společnost Oertli Werkzeuge AG, bronz Kronospan Schweiz AG.

JEDINEČNÝ A JEDNOSLOŽKOVÝ

ADLER Aqua-Resist byl vyznamenán jako první a jediný transparentní lak na vodní bázi, který i bez tužidla dosahuje chemické třídy odolnosti 1-B1. To je dobré nejen pro uživatele, ale i pro životní prostředí. Bez tužidla je zpracování méně komplikované, odpadají zvýšené nároky na čištění, spotřebu materiálu a likvidaci odpadu. Díky své odolnosti je ADLER Aqua-Resist vhodný do všech oblastí inetriérové výstavby a díky své brilantnosti je možné jej použít k lakování pigmentovaných, bílých povrchů. „Umělecký kousek této nové inovátorské vlny se podařil díky použití zcela nové technologie pojiv, letité práci na vývoji a nasazení speciálních surovin“, s potešením konstatuje Franz Thummer, vedoucí vývoje pro nábytkové laky ADLER.

 

K produktovému katalogu: ADLER Laky na nábytek

Popis Velikost Formát
Flyer ADLER Aqua-Resist 2.5 MB PDF
Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: