Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Legno-Color - přírodní nemusí znamenat jen bezbarvé

Přirozenost a barva v jednom? Žádný problém s produktem ADLER Legno-Color. Nyní se již nemusíte při zušlechťování dřeva olejem vzdát rozmanitosti barev. Nová dimenze v možnostech tvorby olejovaných ploch!


19.09.2012

Legno-Color je možné na přání natónovat do mnoha barev. Tak vyčarujete z vaší světlé, dubové parketové podlahy bez problémů trendovou, tmavou podlahu nebo barvu konferenčního stolku přizpůsobíte nové sedací soupravě.

 

Olej boduje svým rychlým schnutím a je, co se týče použití, bezproblémový jak pro domácí kutily, tak i pro profesionály. Dodá vašemu dřevu rovnoměrný barevný vzhled a vykazuje dobrou odolnost vůči vodě. Po jednom nátěru produktu Legno-Color dodá krycí nátěr s osvědčeným bezbarvým produktem Legno-Öl nebo Legno-Wachs optimální ochranu a krásný vzhled.

 

Seznamte se s celou paletou produktů ADLER Legno-oleje a vosky: pak je jedno, co děláte, protože s paletou produktů ADLER Legno jde práce jako po másle.

 

ProspektADLER Holzöle und -wachse für Innen 

ADLER-TV: Parkett- bzw. Holzböden ölen mit ADLER Legno-Produkten 

ADLER-TV: Möbel ölen mit den Legno-Produkten von ADLER

Tipps & Tricks: Möbel ölen oder wachsen

Zum ADLER Online-Shop: