Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Lepší moření s produkty ADLER: Moderní odstíny zdůrazňují přirozenou krásu dřeva

Moridla propujcují drevenému povrchu lesk, vyrovnávají drobné nerovnosti a zvýraznují ušlechtilost, která je prírodnímu drevu vlastní. Rozsáhlá paleta moridel je proto soucástí základního pracovního vybavené každého stolare. A je-li na kanystrech navíc uvedena znacka ADLER, znamená do záruku odstínu odpovídajících posledním trendum, elegantních efektu, nejvyšší kvality morení a jedinecných výsledku.


31.05.2011

LEPŠÍ MORENÍ S PRODUKTY ADLER: MODERNÍ ODSTÍNY ZDURAZNUJÍ PRIROZENOU KRÁSU DREVA

I díky lehkému barevnému nádechu na správném míste je život hned mnohem pestrejší – to vedí nejen ženy s jejich preplneným kufríkem s lícidly. Nebo s jejich zárive sytými barvami úcesu. Trocha „kosmetiky“ je však prospešná i pro staré dobré drevo: Moridla propujcují jeho povrchu lesk, vyrovnávají drobné nerovnosti a zvýraznují ušlechtilost, která je prírodnímu drevu vlastní. Rozsáhlá paleta moridel je proto soucástí základního pracovního vybavené každého stolare. A je-li na kanystrech navíc uvedena znacka ADLER, znamená do záruku odstínu odpovídajících posledním trendum, elegantních efektu, nejvyšší kvality morení a jedinecných výsledku.

 

OD STAROŽITNÉHO PO MODERNÍ VZHLED

Nanášením moridel lze libovolne menit charakter dreva – a tím jej dokonale prizpusobovat práním zákazníka nebo nejnovejším trendum. Proto se také odborníci v laboratorích spolecnosti ADLER neustále snaží zdokonalit a vytríbit stávající produkty a vymýšlejí ješte zajímavejší barevné odstíny, které lze ješte rychleji a snadneji zpracovávat.  Pri navrhování smešovacích pomeru a chemického složení nepretržite sledují aktuální trendy a potreby trhu. A se svými špickovými rešeními tak dokáží vyhovet nejruznejším požadavkum: Má drevo pusobit starožitne? Jako z útulné selské jizby? Beze všeho. Nebo radeji moderní, futuristický vzhled s témer již kovovým leskem? Také žádný problém. O odstínu „Neoantik“ pres radu „Classic“ až po sortiment „Style“ – prední rakouský odborník v oboru barev a laku nenechá žádné prání týkající se morení nesplneno.

 

NA BÁZI VODY I ROZPOUŠTEDEL

Velká cást moridel znacky ADLER je reditelná vodou – zkrátka však neprijdou ani príznivci moridel na bázi rozpouštedel. Krome toho jsou témer všechna moridla tyrolského výrobce pretíratelná jak laky reditelnými vodou tak i laky na bázi rozpouštedel. Krome osvedcených starých „hitu“, kterými jsou moridla ADLER Aqua Classic a ADLER Aqua Dark, získala nejnoveji prízen zákazníku módní rada ADLER Aqua Style s odstíny pojmenovaných podle metropolí: Barevné odstíny, mezi které patrí napríklad „Rom“, „Madrid“ nebo „London“, vytvárejí obzvlášte pokojný, rovnomerný vzhled moreného povrchu, predevším pak na listnatých drevech s jemnými póry. Pro vytvárení rustikálního, venkovského charakteru povrchu mekkých druhu dreva bylo do sortimentu zarazeno moridlo ADLER Aqua Alpin.  Nejmladší prírustek se však jmenuje ADLER Aqua Neoantik: Díky svežím barevným odstínum dodává morenému povrchu dreva starožitný vzhled se zduraznením porézní struktury. Paletu moridel ADLER pak doplnují dva klasické produkty na bázi rozpouštedel – ADLER Rustica a ADLER Spritzbeize. Posledne jmenované moridlo pritom bylo nedávno zcela prepracováno a vylepšeno: Vysoké hodnocení díky použitím mikropigmentu a speciálním svetlostálým barvivum. Nové barevné odstíny nacházejí obzvlášte dobré uplatnení predevším pri morení listnatých drev s hrubými póry, jakými jsou dub, jasan nebo mahagon. Krome toho je však v nabídce ješte moricí tónovací systém ADLER Neosol, který je sám o sobe zlatým hrebem:  Dokáže vykouzlit zárivé barvy na povrchu všech listnatých drev – mísením pouhých trí základních odstínu (žlutého, cerveného a cerného) lze vytváret velké množství nádherných odstínu pro morený povrch, na kterém nejsou zvýrazneny póry. 

 

VŽDY V SOULADU S TRENDEM

Díky promyšlené koncepci ztvárnení a vhodnému usporádání vzorníku moridel je navíc snadnou záležitostí nejen zpracování nýbrž i vyhledávání správného odstínu a druhu moridla ADLER. Zvlášte když je vám k dispozici tým pracovníku zákaznického servisu spolecnosti ADLER, který vám ochotne osobne poradí pri výberu moridla odpovídajícího soucasnému trendu!

 

Další informace o rozsáhlé nabídce systému moridel ADLER:

Moridla na vodní bázi

Moridla na bázi rozpouštedel

Doplnkový sortiment pro morení dreva

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: