Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Na návštěvě u stánku firmy ADLER na výstavě Frontale 2012

Hodně zákazníků a zájemců i letos využilo možnost informovat se u stánku firmy ADLER na výstavě Frontale o novinkách ve výrobcích a trendech kolem dřevěných oken a krycích vrstev na domovní dveře.


27.03.2012

CÍTIT SE VÍTÁN U STÁNKU FIRMY ADLER 

Odborník na okna u firmy ADLER Daniel Pesserer je nadšený z letošní výstavy a zpětné vazby zákazníků: „Frontale je jednou z mála výstav, které stále více získávají na významu. Nikdo tady nechce chybět a návštěva stánku firmy ADLER se mezitím stala  pevným bodem.“ 

 

Vystoupení na výstavě bylo v tomto roce koncipováno ještě otevřeněji a zcela jasně se ukázalo – u firmy ADLER je každý srdečně vítán. Zákazníci to také tak pociťují a rádi se přijdou ke stánku firmy ADLER podívat, aby se informovali o novinkách ve výrobcích a dostali inspiraci pro zušlechtění povrchu dřevěných oken a domovních dveří. 

INSPIRUJÍCÍ NOVINKY VÝSTAVY 

Zvláštním zdrojem inspirace je nová karta barev na okna, proto také nese právem název „ADLER Barevné inspirace“. Přitom se jedná o kolekci pěti modulů s různými stylovými směry, od středozemního „soleil“ až k přirozenému „tempura“. „Zákazníci byli nadšeni novým způsobem prezentace a možnostmi tohoto inovačního systému. U koncových zákazníků tím lze vyvolat emoce a také srdce architektů se potěší“, shrnuje velice natěšeně Christian Laucher, vedoucí marketingu u firmy ADLER. 

OCELOVÝ A STRUKTURÁLNÍ EFEKT NA DOMOVNÍ DVEŘE

O mnoho obdivu se postaraly také ocelové a strukturální efekty na domovní dveře, které jsou dodatečně realizovatelné pomocí systému Protor firmy ADLER. Hodně zákazníků se již přesvědčilo o perfektním povrchu laku na domovní dveře, který se podobá nábytku a o jeho odolnosti. Díky novému Protor Finish Pearl a doplňkovému ředidlu Protorfix S je teď možné vytvořit na domovní dveře perfektní ocelové plochy v libovolných barevných odstínech a hezké strukturální efekty. Tím se zřetelně rozšířilo spektrum možností. Tyto novinky budou k dostání od května 2012.

MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA S FORMÁTEM

Přes 100.000 návštěvníků a 779 vystavovatelů, to jsou úspěšná čísla letošní výstavy Frontale v Norimberku. I v roce 2012 se ukazuje, že výstava Frontale představuje pevný bod v evropské branži oken a domovních dveří a tuto výstavu také navštěvuje stále více mezinárodních návštěvníků. Jednatel firmy ADLER Dr. Manfred Oberreiter rovněž využil příležitost diskutovat u stánku se zákazníky o nejnovějších trendech a novinkách v branži: „Náš stánek je především s oblibou využíván jako místo setkání pro networking a výměnu informací. Zákazníci byli množstvím inovací a množstvím perfektních povrchů, které byly v tomto roce prezentovány, nadšeni. A když jsou nadšeni naši zákazníci, pak jsme i my u firmy ADLER spokojeni.“

 

K novému příspěvku:

Inspirující okna – inspirující vyhlídky: ADLER představuje novou kartu barev na okna

Zum ADLER Online-Shop: