Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Nablýskané setkání s našimi sousedy. Výrobci nábytku z České republiky a Slovenska na návštěvě ve SchwazuTischler aus Tschechien und der Slowakei zu Besuch

Rakousko, Česká republika nebo Slovensko? To je úplně jedno! Srdce výrobců nábytku bije všude stejně. A protože ADLER je se všemi srdci výrobců nábytku v souzvuku, bylo také Setkání výrobců nábytku 2012, na které byly pozvány naše dceřiné společnosti a zákazníci z České republiky a Slovenska, velmi příjemným setkáním s výměnou profesních zkušeností.


20.09.2012

Světlo, lesk a blyštivé kameny

 

V průběhu dvoudenního setkání svítilo, lesklo se a zářilo: svítily oči výrobců nábytku, když se dozvěděli o novinkách z řady produktů ADLER. Obzvlášť paleta olejů a vosků „Legno“ udělala velký dojem. A i když byla naplánována přestávka, dotazy účastníků směřované na pana Maria Menhgina, který paletu řady Legno představil, nebraly konce. V praktické části odpoledne pak měli všichni dostatek času přesvědčit se o výhodách produktů Legno-ÖlLegno-Wachs a Legno-Color a sami si je vyzkoušet.

 

Leskly se vzorky, které byly vyleštěny do vysokého lesku tak, aby českým a slovenským zákazníků předvedly, jak funguje vysoký lesk u produktů značky ADLER.

 

blýskaly se drahé kameny Swarovski při večerní návštěvě Křišťálového světa Swarovski.

Zum ADLER Online-Shop: