Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Při použití barevných odstínů ADLER Color-Emotion se stěna stává citově vnímaným objektem

Mezinárodní trendy se ubírají jednoznačným směrem: Hladké nebo stejnoměrné povrchy jsou již záležitostí minulosti - nyní přichází na řadu přirozená působivost pravých materiálů. Pomocí nových barevných efektů řady Color-Emotion nabízené společností ADLER je na stěnách možno vytvořit oživlý kámen i okázale lesklý ušlechtilý kov.


22.02.2011

Pouhé pozorování krásného sochařského díla v muzeu nepřináší dokonalé uspokojení. Proč? Chybí možnost dotýkat se, sáhnout si na materiál. I hmat je totiž součástí citového vnímání - ruka a srdce patří k sobě. Náš způsob vnímání je jiný, jestliže oči vidí pískovec, břidlici nebo stříbro nebo jestliže ruka ohmatává teplý pískovec, drsnou břidlici a chladné stříbro. Jedná-li se proto o takové materiály při povrchové úpravě stěn, nespokojuje se společnost ADLER s pouhým zdáním či dojmem, nýbrž se snaží vytvořit takový efekt, který lze vnímat i hmatem. Pomocí nových barevných efektů řady Color-Emotion je na stěnách možno vytvořit oživlý kámen i okázale lesklý ušlechtilý kov.

I KE STĚNĚ SVĚTOVÉHO FORMÁTU PATŘÍ STŘÍBRO A ZLATO

Stříbro a zlato v současnosti nezdobí pouze ženu světového formátu, nýbrž také moderní obytnou místnost, neboť chladný vkus a ušlechtilá elegance představují aktuální trend v oblasti bytového designu. Dosažení toho, aby byl efekt vnímatelný nejen zrakem nýbrž i hmatem, přitom již vyžaduje určitou dávku umění. Vytvářet takové efekty je možno pomocí nové palety Color-Emotion nabízené společností ADLER - správnou skladbu povrchové úpravy je možno vybírat z řady efektů Base, Metallic Silber nebo Metallic Gold. To nejlepší nakonec: Luxusní vzhled stěn dokáže snadno vytvořit i domácí kutil, jestliže ví, jak na to. Pak mu k tomu stačí váleček na parkety, stěrka a brusná houba. Kromě zlatého a stříbrného efektu lze pomocí produktů této řady dosáhnout také úžasné zrezivělé patiny nebo zemitého tepla měděného povrchu. Každý se tak sám stává umělcem a může zapomenout na muzeum, neboť předměty, kterých se může dotýkat, má mezi vlastními čtyřmi stěnami.

ZAMILUJETE SI JE: EFEKTY KAMENNÉHO POVRCHU

Stejného zážitku vnímaného všemi smysly lze dosáhnout i u efektů kamenného povrchu. Kámen je totiž živý a jako takový je i smyslově vnímán. Z archaického, surového kamene, který pochází přímo ze země, vytvářejí umělci odedávna mistrovská díla vyznačující se ničím neomezovanou ryzostí. Do sochařských děl, jakými jsou Michelangelův David nebo milská Venuše se lze v pravém slova smyslu zamilovat pro jejich věrnou živost a dokonalost. Kámen oslovuje náš hmat i naše srdce, a proto našim obytným místnostem dodává ráz, díky kterému s v nich dobře cítíme. Zamilovat se je možno i do břidlicového efektu s tmavým antracitovým odstínem, což je další možnost výběru v paletě nabízené společností ADLER. Smysly lze hýčkat také teplým pískovcovým efektem vytvořeným na stěně. I další produkty společnosti ADLER, kterými jsou strukturovaná omítka nanášená roztíráním a reliéfní stěrkovací hmota určená k povrchové úpravě stěn, zaručují navození příjemného pocitu a efekty Base-Soft nebo Base-Mica si určitě zamilujete!

 

Nové instruktážní filmy Efekty kamenného povrchu Color Emotion a Metalické efekty Color Emotion vám předvedou, jak se sami můžete stát umělci, kteří na stěnách svých obytných místností dokáží vytvořit báječné efekty. V každém z těchto videozáznamů jsou názorně vysvětleny vždy dva postupy při vytváření efektů a doporučeny potřebné produkty.

Přejít k videozáznamům.

 

Chcete-li získat další informace o produktech:

 

Efekt Metallic Gold, balení po 750ml / 3l

Efekt Metallic Silber, balení po 750ml / 3l

Efekt Base-Soft, balení po 750ml / 3l

Efekt Base-Mica, balení po 750ml / 3l

Popis Velikost Formát
Brožura Efekty ADLER Color Emotion 2011 4.9 MB PDF
Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: