Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Tým snů vytváří dům snů

Obytné centrum Raiffeisen ve čtvrti nízkoenergetických domů v Innsbrucku je dům snů postavený z čistě přírodních materiálů s převahou modřínového dřeva, jehož dokonalou ochranu zajišťuje účinný impregnační prostředek ADLER Lignovit Protect na vodní bázi.


15.07.2011

Obytné centrum Raiffeisen ve ctvrti nízkoenergetických domu v Innsbrucku je výsledkem dlouholetých zkušeností. Zkušeností, které behem dvaceti let vývoje a výstavby domu z masivního dreva nashromáždila firma Schafferer Holzbau. A rovnež zkušeností, které již mnoho desetiletí shromažduje spolecnost ADLER v oblasti dreva. Výsledek: Dum snu postavený z ciste prírodních materiálu s prevahou modrínového dreva, jehož dokonalou ochranu zajištuje úcinný impregnacní prostredek ADLER Lignovit Protect na vodní bázi.

NEVIDITELNÁ OCHRANA

Na ploše o rozloze 300 m2 vzniklo poradenské, školicí a prezentacní stredisko banky Raiffeisen. Ekologický pasivní dum s príjemným vnitrním klimatem na sebe upozornuje fasádou z neohoblovaného modrínového dreva, která navozuje dojem splynutí s prírodou. Ochranný impregnacní prostredek ADLER Lignovit Protect na vodní bázi je na první pohled nepostrehnutelný. Postupem casu však vyjde najevo, co se v nem skrývá:

OPALOVACÍ KRÉM PRO DUM

Bezbarvý impregnacní prostredek Lignovit Protect zajištuje, aby drevo vypadalo stále stejne krásne jako první den. Díky revolucnímu, vysoce úcinnému prostredku proti degradaci svetlem a vynikající hydrofobizaci na bázi nanocástic si neohoblované modrínové drevo použité pri výstavbe obytného strediska Raiffeisen i jakákoli jiná fasáda z jehlicnatého dreva zachovává svuj prírodní vzhled.

 

V podobe laku Lignovit Protect Finish a impregnacního prostredku Lignovit Protect Grund je vubec poprvé k dispozici prostredek k ochrane dreva pro prumyslové a remeslné použití, který zmírnuje zmenu zbarvení zpusobovanou UV zárením. Nejmodernejší vysoce aktivní prostredky proti degradaci svetlem stabilizují drevo a pohlcují škodlivé UV zárení podobne jako napríklad opalovací krém. Použitá nanotechnologie navíc zajištuje mimorádne vysoký vodoodpudivý úcinek, který chrání drevo pred vlhkostí a výrazne prodlužuje životnost stavebního materiálu. Aby domy z masivního dreva zustávaly stejne krásné jako první den!

Kontaktní údaje tiskového oddělení
Claudia M. Berghofer
Tel.: +43 5242 6922-231
Napsat e-mailovou zprávu
Mgr. Stefanie Tobon Nova
Tel.: +43 5242 6922-232
Napsat e-mailovou zprávu

Zum ADLER Online-Shop: