Používáme Cookies, abychom vám poskytli nejlepší možný servis. Pokračováním v používání stránek s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace.
OK

Restaurace na rostlinné bázi

Restaurace na rostlinné bázi

Můžete se vyhnout tomu jíst dřevěnou zeleninu, ale zelenina v dřevěné restauraci je věc úplně jiná. V trendové restauraci Forky´s v Brně je každopádně vše na rostlinné bázi: jídlo i zařízení. Pro každého je zde něco dobrého !

OBNOVITELNÉ

Dobrá věc na rostlinné stravě je mimo jiné ta, že "roste" mnohem rychleji a šetrněji než živočišné produkty. Kromě toho je zdravá. To je to, co návštěvníci Forky’s oceňují. Chtějí vědět, co se k nim dostane na "talíř". Tato klientela žijící v souladu se životním prostředím a zdravím, je tak i blíže i k vybavení a může být v Forky’s zcela uspokojena: vysoce kvalitní dřevo a vysoce kvalitní truhlářské výrobky vytvářejí příjemné prostředí. Dřevo je šetrné k životnímu prostředí a zdravé. Lze říci, že stoly ve Forky´s rostou stejně jako vše, co je na nich podáváno a dřevo je stejně dobré pro vnitřní klima jako rostlinná strava pro návštěvníky.Tento nábytek byl vyroben společností Acer Woodway. Dlouholetý zákazník společnosti ADLER vytvořil elegantní, moderní a útulný interiér z dubového dřeva a černých lakovaných povrchů.

PŘIROZENOST VE VŠECH VARIANTÁCH

Vysoké i nízké, malé a velké, hranaté i kulaté - dubové stoly firmy Acer Woodway jsou umístěny ve všech variantách v prostorné dvoupodlažní restauraci. Centrálním prvkem je dlouhý a vysoký trojúhelníkový stůl, ke kterému se pohodlně usadí 15 osob. Z jeho středu vede sloup, který stoupá do druhého patra restaurace. Pokladna a prvky na stěně jsou vyrobeny z dubu, částečně dýhované, částečně z masivu. Dřevo bylo dodáno společností JAF Holz. Tam, kde je dub viditelný, byl použitý produkt ADLER PUR Antiscratch a nábytek je tak dokonale připraven na mnoho dalších let a mnoho dalších návštěvníků restaurace. Jednotlivé prvky, které nejsou tak často zatěžovány, je povrchová úprava dokončena produktem ADLER Legno-Hartwachsöl. Černé prvky jsou nalakovány ADLER Neosol nebo ADLER Pigmopur. Kombinace černé barvy a dubového dřeva vytváří příjemnou atmosféru: mladistvou, blízkou přírodě - stejně jako hosté, kteří si ve Forky's užili trochu „obnovitelného“ zdraví.

 

 

www.forkys.eu

www.acerww.cz

www.jaf-group.com

Zum ADLER Online-Shop: