Jak žiji? Tón v tónu! ADLER přináší harmonii barev do čtyř stěn - a pomáhá projektantům & architektům

Okna, která dokonale ladí s fasádou. Dveře, které harmonicky zapadají do místnosti. A zařízení, které je sladěno až do posledního detailu se všemi vestavěnými prvky: Vznešené obytné prostory se vyznačují barevnou harmonií! Architekti a projektanti využívají příležitosti k tomu, aby dovedně sladili barevné tóny, aby svým budovám dodali klid a eleganci. Konzistentní koncept barev je již součástí tabulky multiplikačního návrhu veřejných budov. Individuální sladění barev si našlo cestu také v soukromém sektoru. Ale to, co zní tak jednoduše, se v praxi často ukáže jako složitá výzva. Přední rakouský výrobce nátěrových hmot ADLER je proto kompetentním partnerem pro architekty a projektanty, pokud jde o implementaci komplexních barevných konceptů.
22. 5. 2020

Pro každý druh dřeva ...

Není tak snadné vytvořit konzistentní barevnou harmonii - například pokud jsou okna vyrobena z borovice, je vybrána parketová podlaha v dubu a smrk je požadován pro obložení stěn: každý typ dřeva má své individuální vlastnosti a každá součást vyžaduje odlišnou ochranu v závislosti na funkci. To vše je třeba vzít v úvahu při nanášení nátěrového systému. Jednoduše to spolu nebude souznit! Jehličnaté dřevo v interiéru musí být zvláště dobře chráněno proti změně zbarvení. Okna a fasády vyžadují nejlepší ochranu. A nábytek musí nejen dobře vypadat, ale také z něho musíte mít dobrý pocit. ADLER je pro to dokonalým partnerem: Jako jediný výrobce barev a laků nabízí tyrolská společnost kompletní sortiment produktů prakticky ve všech oblastech. Dlouholeté zkušenosti v oblasti ochrany dřeva a kreativní povrchové úpravy dřeva poskytují architektům, projektantům a stavitelům společnosti ADLER radu a praktickou pomoc.

... správná barva

V koloristickém oddělení může společnost ADLER vyvźorova barevné tóny a vzájemně je sladit podle požadavků a podkladu. Tak je možné dosáhnout stejného barevného efektu pomocí různých produktů na různých dřevinách. Při výběru barev podporuje společnost ADLER plánovače stylovými předměty a tipy na trendy tóny. Společně s architekty ADLER architekt Manfred Höfurthner vytvořil dokonalé řešení povrchové úprav\ pro každý atavební projekt. Spolu s architekty vypracuje správce architektů ADLER Manfred Höfurthner perfektní řešení pro nátěry pro každý stavební projekt. Žádaná je harmonie barev nejen v interiéru: „Roste touha sladit okna a dřevěné fasády,“ informuje odborník poznatky své každodenní práce.

V dobrém i ve zlém

Společnost ADLER pro tento účel vyvinula speciální produkt: Nový nátěr na okna ADLER DSL Aquawood Carat dodává dřevěným oknům kovový, třpytivý charakter v nejkrásnějších odstínech šedé, která také převládá na dřevěných fasádách. Zatímco na fasády se používají tenkovrstvé produkty na ochranu dřeva, jako je lazura Lignovit Platin od společnosti ADLER, která zajistí zešednutí, musí silnovrstvá lazura zajistit dlouhodobou, standardně vyhovující ochranu rozměrově stabilních dílců, jako jsou okna.

ADLER - máme barvu v krvi

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem laků, barev a prostředků na ochranu dřeva. Rodinná firma založená v roce 1934 Johannem Berghoferem, řídí nyní ve třetí generaci Andrea Berghofer. Každým rokem opouští závod ve Schwazu 18 000 tun barev a laků, které jsou doručovány zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má prodejní společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je továrna na laky ADLER ve Schwazu/Tyrolsku (Rakousko). Jako první společnost ve svém oboru je ADLER od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com