Příroda v obývacím pokoji: udržitelný olej Legno Aqua-Öl od společnosti ADLER

Olejovaný nábytek je oblíbený kvůli své přirozenosti: měkký, sametový povrch s matným vzhledem, který zdůrazňuje autentický charakter dřeva. Nový Legno Aqua-Öl od společnosti ADLER nevypadá pouze přirozeně, ale je také ekologický a z obnovitelných surovin.
21. 7. 2020

Nejvyšší třída udržitelnosti

Prémiová značka ADLER vždy stála za výrobky šetrnými k životnímu prostředí a zdraví. S produktem Legno Aqua-Öl nabízí společnost ADLER tesařům a truhlářům olej na dřevo, který splňuje nejvyšší standardy z hlediska udržitelnosti. Olej na vodní bázi se skládá z více než 85 % z obnovitelných přírodních surovin. Kromě toho je zcela bez aromatických rozpouštědel a plastifikátorů a má extrémně nízkou míru zápachu. Díky tomu je Legno Aqua-Öl ideálním produktem pro zdravou povrchovou úpravu dřeva v interiéru: stěnovým a stropním prvkům a dalším slabě namáhaným oblastem v obytném prostoru zajišťuje tento ekologický olej na dřevo přirozenou ochranu. Kromě toho je produkt ideální i na povrchovou úpravu starého dřeva.

Přirozená krása

Skutečnost, že Legno Aqua-Öl partií do nejvyšší třídy ekologických výrobků, potvrdily i nezávislé orgány: olej na dřevo získal rakouskou ekoznačku a významnou pečeť "Cradle to Cradle". Tuto přirozenost lze vidět u Legno Aqua-Öl: texturu dřeva zvýrazňuje velmi málo a propůjčuje mu matný vzhled, jako by bylo neošetřené a zachovává si autentickou krásu. To znamená, že dřevěné povrchy vypadají svěže i po letech - díky nepřekonatelnému přírodnímu oleji Legno Aqua-Öl od společnosti ADLER.

ADLER - máme barvu v krvi

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem laků, barev a prostředků na ochranu dřeva. Rodinná firma založená v roce 1934 Johannem Berghoferem, řídí nyní ve třetí generaci Andrea Berghofer. Každým rokem opouští závod ve Schwazu 18 000 tun barev a laků, které jsou doručovány zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má prodejní společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je továrna na laky ADLER ve Schwazu/Tyrolsku (Rakousko). Jako první společnost ve svém oboru je ADLER od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

 

 

© by adler-lacke.com