Foto: Stemmsi-Foto | © Foto: Stemmsi-Foto
Mistrovské kousky

Hračka pro estetiky

© Foto: Stemmsi-Foto
© Foto: Stemmsi-Foto
© Foto: Stemmsi-Foto
© Foto: Stemmsi-Foto
© Foto: Stemmsi-Foto

Ruku na srdce: V každém dospělém je malé dítě, které se rádo ponoří do hry. Ať už se jedná o stolní nebo počítačovou hru, ať už u stolního fotbalu nebo u kulečníkového stolu: hrát si je zábava. Thomas Bankhamer proto nebyl proti, když jeho potomci vyjádřili touhu po vlastním stolním fotbale. Protože se mu žádný z dostupných modelů nelíbil, vzal to tento Hornorakušák do vlastních rukou - koneckonců je odborníkem na kvalitní nábytek a interiérový design pod značkou „Bankhamer Design“. A protože navržený "Wuzler" byl tak dobře přijat dětmi, vymyslel okamžitě podnikatelskýzáměr: už rok vyrábí své stolky pro stolní fotbálky na míru. 

Stoly na míru

Každá stůl značky Bankhamer je unikát, šitý na míru podle představ zákazníka. Od herních figurek a úchytů až po povrchový design si kupující může vybrat z nesčetných variant. Wuzler jsou pak vyráběny v partnerské společnosti Bankhamer, v nábytkářské dílně Enghuber. „Individuální nábytek pro jednotlivce“ je firemním mottem truhlářské dílny, kterou provozují mistři tesaři Dominik Enghuber a Michael Birglechner ve třetí generaci. Tomuto principu zůstávají věrní i u fotbalových stolů. Především korpus nabízí prostor pro kreativní design: paleta sahá od puristického provedení s bíle lakovanými MDF deskami - Enghuber se spoléhá na účinný nátěr Aduro MDF-4in1 firmy ADLER - až k přirozenému vzhledu, pro který je sukatý dub vyhlazený, kartáčovaný a natřený ADLER Legnopur. U firem jsou také oblíbené "značkové" stoly pro stolní fotbálek, firemní logo je vyryto nebo vyfrézováno pomocí CNC do korpusu stolu. „Ne nadarmo poskytují inovativní firmy jako Google svým zaměstnancům k dispozici stolní fotbal: Při společné hře máte jasnou hlavu, podporujete kreativitu a týmového ducha,“ vysvětluje Bankhamer.

Luxusní kvalita

Nejnovějším úspěchem v sortimentu Bankhamer a Enghuber v této řadě je série "Limited Edition": 33 "Wunder-Wuzler" v luxusní kvalitě, která zaujme svým mimořádným povrchovým designem. Ušlechtilé dřevo splňuje hrubý vzhled bednění. Boční stěny z ořechové dýhy stejně jako pult z masivního ořechu jsou ošetřeny olejem ADLER Legno-Öl pro přirozený vzhled a dotek. Beton také pochází z plechovky ADLER: Enghuber používá skutečnou betonovou barvu Bluefin Pure-Concrete, která je k dispozici v šesti barevných variantách, od tmavého "Černého pantera" po "Bílého vlka". Konečný nátěr ADLER Aqua-Top Antiscratch v matném lesku G5 zaručuje spolehlivou ochranu, takže stůl zvládne i tu nejhorlivější hru. Koneckonců, Wuzlers by měl nejen vypadat dobře, ale také bavit - a to je zaručeno touto unikátní hračkou pro velké i malé fotbalové umělce.

 

© by adler-lacke.com