ADLER je tradiční tyrolský rodinný podnik. Proto pro nás platí především ta pravidla, která jsme si sami stanovili. Inovativní duch, zvyšování kvality, vynikající služby a udržitelnost jsou základními prvky našeho úspěchu. Nabízíme našim zákazníkům perfektní poradenství, prémiový servis a spolehlivou kvalitu výrobků - den za dnem.

Celkový počet zaměstnanců

670

Zaměstnanci ve vývojové a aplikační technologii

110

Učni

9

Celkový roční obrat (včetně distribučních center)

cca 151 mil. Euro

Podíl exportu

68%

Roční produkce

22.000 tun

Podíl produktů na vodní bázi

65%

Země exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Francie, Rusko, Ukrajina, Řecko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí a další.

Dlouhodobým cílem společnosti ADLER je stát se jedničkou v oblasti povrchových úprav v Evropě. Inovace a udržitelnost, nejlepší kvalita produktů a kompetentnější, osobní zákaznický servis jsou klíčem k úspěchu. Jedním z těžišť výzkumu & vývoje je vývoj udržitelných a ekologických barev a nátěrů pro řadu ADLER green. Kromě toho se plánují nové produkty pro inovativní procesy lakování, jako je excimer nebo digitální tisk, stejně jako nové technologie pro protipožární povrchovou úpravu.

V továrně ADLER ve Schwazu začínají probíhat první stavební opatření pro velký projekt rozšíření a modernizace „Továrna budoucnosti“. V první fázi výstavby bude implementován nový, plně automatický systém logistiky surovin, v druhé fázi budou stavební opatření zahrnovat rozšíření výrobních kapacit.

Základem úspěchu společnosti ADLER budou i nadále kompetentní a motivovaní zaměstnanci v továrně ADLER ve Schwazu, jakož i ve všech servisních střediscích a prodejních společnostech. Tým ADLER se bude v roce 2022 dále rozrůstat a plánují se nové iniciativy, například v oblasti dalšího vzdělávání a ochrany zdraví při práci.

© by adler-lacke.com