ADLER je tradiční tyrolský rodinný podnik. Proto pro nás platí především ta pravidla, která jsme si sami stanovili. Inovativní duch, zvyšování kvality, vynikající služby a udržitelnost jsou základními prvky našeho úspěchu. Nabízíme našim zákazníkům perfektní poradenství, prémiový servis a spolehlivou kvalitu výrobků - den za dnem.

Celkový počet zaměstnanců

720

Zaměstnanci ve vývoji a aplikační technologii

120

Učni

14

Celkový roční obrat (včetně distribučních center)

160 mil. Euro

Podíl exportu

70 %

Roční produkce

21.000 tun

Podíl produktů na vodní bázi

65 %

Země exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Nizozemí, Rumunsko, Francie, Ukrajina, Slovinsko, Řecko, Chorvatsko, Maďarsko, Izrael a další.

S projektem expanze a modernizace „Továrna budoucnosti“ investuje ADLER do svého zakládajícího sídla ve Schwazu, které zůstane v budoucnu jediným výrobním závodem ADLER. V první fázi výstavby bude vybudován moderní systém logistiky surovin s centrálním, plně automatizovaným výškovým skladem a připojeným předběžným uvedením do provozu.

Investuje se také do decentralizovaných lokalit ADLER: Dceřiná společnost ADLER Česko se začátkem roku 2023 přestěhovala do nové pobočky v Brně a ve Vídni se buduje prostorné servisní středisko. Servisní centra v Německu budou také rozšířena, aby byla zajištěna rychlá a zákaznicky orientovaná služba.

Výzkum a vývoj se bude i nadále zaměřovat na udržitelné a efektivní nátěrové systémy a funkční chytré nátěry.

Prvořadým cílem společnosti ADLER je a zůstává stát se jedničkou v oblasti povrchové úpravy v Evropě. Základem tohoto úspěchu je tým kompetentních a motivovaných zaměstnanců. Četné iniciativy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví, stejně jako školení a nové koncepce pracovní doby jsou navrženy tak, aby se společnost ADLER stala pro své zaměstnance „nejlepším místem pro práci“.

© by adler-lacke.com