ADLER je tradiční tyrolský rodinný podnik. Proto pro nás platí především ta pravidla, která jsme si sami stanovili. Inovativní duch, zvyšování kvality, vynikající služby a udržitelnost jsou základními prvky našeho úspěchu. Nabízíme našim zákazníkům perfektní poradenství, prémiový servis a spolehlivou kvalitu výrobků - den za dnem.

Celkový počet zaměstnanců

670

Zaměstnanci ve vývojové a aplikační technologii

110

Učni

9

Celkový roční obrat (včetně distribučních center)

cca 151 mil. Euro

Podíl exportu

68%

Roční produkce

22.000 tun

Podíl produktů na vodní bázi

65%

Země exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Rumunsko, Francie, Rusko, Ukrajina, Řecko, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Nizozemí a další.

Slavnostní otevření nejmodernější továrny na vodou ředitelné laky v Evropě a našeho nového logistického centra v roce 2019 byly v historii společnosti ADLER důležitými milníky. V následujících letech plánujeme modernizovat stávající výrobu vodou ředitelných i rozpouštědlových produktů  a zavést novou logistiku surovin. Investujeme tedy do ještě větší účinnosti a kvality ve výrobním procesu.

Inovace a udržitelnost, nejvyšší kvalita a optimální služby jsou klíčem k tomu, abychom mohli pokračovat v úspěšné cestě společnosti ADLER dál. Se zelenou produktovou řadou ADLER "Green label" nabízíme uživatelům komplexní škálu udržitelných produktů založených na obnovitelných surovinách. V našem výzkumu a vývoji se intenzivně zabýváme novými technologiemi, jako je excimerové lakování a digitální tisk, jakož i výkonnými a ekologickými systémy povrchové úpravy, pomocí kterých podporujeme naše zákazníky v jejich práci při dosahování dokonalého povrchu.

© by adler-lacke.com