ADLER je tradiční tyrolská rodinná společnost. Proto pro nás platí především cíle, které jsme si sami stanovili. Inovativní přístup, vysoká kvalita, perfektní služby a udržitelnost jsou stavebními kameny našeho úspěchu. Našim zákazníkům poskytujeme profesionální odborné poradenství, skvělý zákaznický servis a kvalitní produkty, na které se mohou spolehnout.

Celkový počet zaměstnanců

730

Zaměstnanci ve výzkumu a vývoji

120

Učni a praktikanti

17

Celkový roční obrat (včetně exportu)

165 mil. Euro

Podíl exportu

71 %

Roční produkce

21.000 tun

Podíl vodou ředitelných produktů

65 %

Země exportu

Německo, Itálie, Švýcarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Nizozemsko, Skandinávie, Francie, Španělsko, Velká Británie, Ukrajina, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko, Řecko, Izrael a další

V rámci projektu „Továrna budoucnosti“ pokračují stavební práce v našem výrobním závodě v rakouském městě Schwaz, kde je sídlo mateřské společnosti ADLER a jediné výrobní místo produktů ADLER. V první fázi přestavby bude vybudována moderní hala pro logistiku surovin s plně automatizovaným výškovým skladem a předskladovací halou, která zahájí provoz již v roce 2025.

Po otevření nových moderních poboček a servisně-logistických center v Troubsku u Brna (CZ) a Gießen (D) vyrostou další nová logistická centra také ve Vídni (A) a Herfordu (D). ADLER tak nadále investuje do přiblížení se a zajištění rychlého a kompetentního lokálního servisu svým zákazníkům.

Hlavním cílem společnosti ADLER je být i nadále jedničkou v oblasti povrchových úprav v Evropě. Základem tohoto úspěchu je tým kompetentních a motivovaných zaměstnanců. I naše iniciativa v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a další vzdělávání zaměstnanců přispívají k tomu, že ADLER je „nejlepším místem pro práci“.

© by adler-lacke.com