...a na to, jak jsou naše výrobky používány s kreativitou, perfekcionismem a inovacemi. Zde je výběr našich nejlepších referencí...

Recept na ekonomický úspěch společnosti ADLER byl vždy založen na principu partnerství. Silné a dlouhodobé vztahy s našimi specializovanými prodejci a zákazníky z obchodu a průmyslu umožnily nám i zákazníkům a prodejcům vyrůst.

Každý segment má velmi specifické požadavky. Ale jedna věc platí pro všechny: jsme velmi blízko našim zákazníkům. Tuto blízkost chápeme geograficky i z hlediska obsahu. Protože nikdo nezná podnikání zákazníka lépe než naši spolupracovníci. Proto se společnost ADLER považuje za partnera pro komplexní řešení problémů a ne za pouhého poskytovatele produktů a služeb.

JAF HOLZ spol. s r.o.

Na firmě ADLER, jakožto na našem dodavateli, si ceníme špičkového servisu a rychlých dodávek. V případě specifických požadavků zákazníků jsou nám schopni vyrobit referenční vzorky nátěrů na různých dřevěných površích. V oblasti teras nabízí kvalitní terasové oleje (v našem srovnávacím testu fungovaly nejlépe z 8 různých vzorků).

Karpiš Nábytok s.r.o.

„ADLER je spolehlivý partner s flexibilním přístupem, schopností pochopit a vyhovět požadavkům zákazníka. Toto spojení nám přináší výsledek v podobě kvalitní povrchové úpravy a posouvá nás vpřed v možnosti nabízet produkty prvotřídních standardů."

© by adler-lacke.com