Předtím
DIY / Domácí dílna

Renovace oken pomocí renovačního systému Pullex

Udělejte ze starého nové - nevzhledné, oprýskávající nátěry na oknech a dveřích budou patřit minulosti...

Předtím
Výběr barevného odstínu
Základní nátěr renovačním základním nátěrem Pullex Renovier-Grund
Poté - Perfektní výsledek

Pullex Renovier-Grund a Pullex Fenster-Lasur, renovační systém společnosti ADLER na zvětralá okna a dveře s tenkovrstvou a silnovrstvou lazurou. Tímto systémem můžete bez velké námahy dodat svým oknům, dveřím nebo okenicím nový lesk.

Pracovní kroky

 1. A takto to funguje:

  Vyberte si požadovaný barevný odstín, jaký má mít daný předmět po renovaci. Barevné vzorníky ADLER vám zde usnadní výběr barevného odstínu lazury. Vy vyhledáte pouze výsledný barevný odstín, tónovací systém ADLER navrhne vhodný barevný odstín základního nátěru.

 2. Tip od profesionálů: 

  Oprýskávající příp. podpovrchově poškozené nátěry u silnovrstvých lazur odstraňte cidlinou/škrabkou na lak. Zbytky barev a zešedlou dřevěnou hmotu obrousíte nejlépe brusným papírem zrnitosti P 60. Ostré hrany se zaoblí. Pak se celý okenní rám dobrousí zrnitostí P 120. Odstraňte z dřeva prach a nečistoty. Nyní můžete okno impregnovat renovačním základním nátěrem Pullex Renovier-Grund. Silně savé dřevěné díly můžete natřít podruhé "mokrým na mokré". Po nejméně 12 hodinách schnutí se provede první nátěr lazurou na okna Pullex Fenster-Lasur.

 3. Tip od profesionálů: 

  Používejte lakovací štětec s krátkými, tuhými štětinami - dosáhnete tak pěkného vzhledu lazury. Po cca 6 hodinách schnutí se provede druhý nátěr lazurou na okna Pullex Fenster-Lasur.
  Pro pastelové příp. krycí renovace oken doporučujeme pro optimální výsledek druhý vrchní nátěr produktem Pullex Color.

  Použijte i vy léty osvědčený renovační systém Pullex, aby se stará, zešedlá okna a dveře opět zaskvěla v novém lesku. Kvalita ADLER Vám zaručuje perfektní ochranu a krásu po mnoho let.

© by adler-lacke.com