ADLER Farbenmeister: Zdaleka nejlepší!

Zdaleka nejlepší: ADLER Farbenmeister jsou již dlouhou dobu. Nejlepší odborná rada. Nejlepší aplikační tipy a designové nápady. A samozřejmě ty nejlepší profesionální a kutilské výrobky z řady kvality ADLER. Toto heslo dostalo na výročním setkání ADLER Farbenmeister další význam: Kvůli koroně se akce tentokrát musela odehrávat na virtuálním pódiu ve velké vzdálenosti - jako webová schůzka, živě z nově zřízené videomístnosti ve společnosti ADLER.
2. 2. 2021

To nejlepší z každé situace

Výjimečné okolnosti vyžadují výjimečná opatření. Vedle potlesku přivítal členy velké rodiny Farbenmeister obchodní manažer ADLER Alexander Ringler, který před obrazovkami notebooků přivítal téměř 150 účastníků z přibližně 100 partnerských společností. Nebyli by to však ADLER Farbenmeister, kdyby z této situace také nevyužili to nejlepší. Tým ADLER připravil pestrý program videonahrávek a prezentací o nejnovějších produktových novinkách: Například nová barva na stěnu ADLER Home-Weiß Plus, která poskytuje vynikající pokrytí i na sádrokartonu bez základního nátěru. Nebo zcela přírodní voskový olej Terra Wax-Oil, vyrobený klimaticky neutrálním způsobem na základě obnovitelných surovin. Nebo všestranný Clean Multirefresher, který dává dřevěným podlahám, zdivu a plastovému nábytku nový lesk.

Nejlepší zábava

Vrcholem každého setkání Farbenmeister je divadelní představení aplikačních inženýrů ADLER Reinharda „mistra“ Spinna a Martina Unterbergera, kteří s vtipem a odbornými znalostmi představují své nové produkty. Na letošní online schůzce však oba čelili tvrdé konkurenci od nejnovějšího „nováčka“ v rodině Farbenmeisterů: Luis z Jižního Tyrolska, kabaretní originál z údolí Ulten, vyměnil zástěru horského farmáře za žlutou zástěru ADLER a znejistil tak ADLER. Po prohlídce laboratoří a kanceláří Luis konečně přišel na setkání Farbenmeister a zahrál si na pohádkovou vílu: Ze všech registrovaných účastníků vytáhl výherce trojích zbrusu nových hodinek Apple.

Zdaleka to nejlepší

Výkonná ředitelka společnosti ADLER Andrea Berghofer a Stefan Blagusz, předseda výboru Farbenmeister, se shodli, že to byl rok jako žádný jiný: Rok plný výzev, ale také plný příležitostí pro místní dodavatele v obchodu s barvami pro kutily. A shodli se také na druhém bodě: Ti, kteří jsou odvážní a sebevědomí, se nemusí obávat o budoucnost. To platí zejména pro úspěšné prodejce ADLER 2020, kteří byli vybráni na konci setkání. V kategorii Farbenmeister stál prodejce Ruhser na stupínku vedle barevného domu Ladstätter z Wörglu a Farben Kubelka, také z Vídně. Z velkoobchodů zvítězili Busch & Busch ze severního Bavorska před - ex aequo - Knöner Ullmann ze severního Německa a Gasperl & Schladeck z Innsbrucku a - opět společně na 3. místě - Engel & Jung z Bádenska-Württemberska a prodejce barev Tschandl z Fürstenfeldu.

To nejlepší na konec

Tentokrát se nekonal přípitek na vítěze  ale útulná část setkání Farbenmeister nepřišla zkrátka. Zatímco Luis vyprávěl několik dalších příběhů ze své jihotyrolské horské farmy, barevní mistři si pochutnali na své „jihotyrolské Marend“, protože ADLER poslal obchodním partnerům včas před schůzkou velmi speciální obědový balíček: slaninu, sýr a chleba, s tyrolským bezovým džusem nebo pivem - to pravé osvěžení pro začátek nového pestrého barevného roku.

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 630 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghofer, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 18 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

 

 

© by adler-lacke.com