ADLER na SICAM 2021: Úspěšný návrat

Konečně opět osobní setkání se zákazníky! Po téměř téměř dvouleté pauze vynucené koronavirovou pandemií připravil tým ADLER s velkou motivací a radostí první veletržní prezentaci, která byla odměněna nadšenými ohlasy od návštěvníků: Veletrh SICAM v Pordenone v Itálii byl naprostý úspěch!
5. 11. 2021

Vše v zeleném

Díky většímu a neobvyklému stánku perfektně umístěnému u vchodu se společnosti ADLER okamžitě podařilo upoutat pozornost mnoha hostů z řad odborné veřejnosti. Stěny vytvořené ze zelených rostlin dávaly jasně najevo, že nám v žilách koluje zelená barva! Hlavním zaměřením veletrhu byla řada ADLER green a výhody ekologické technologie vodou ředitelných laků od ADLER. „Byli jsme příjemně překvapeni enormním zájmem o naše udržitelná řešení v oblasti lakování. Lidem je stále jasnější, že je důležité investovat do produktů, které jsou nejen krásné a odolné, ale také pomáhají chránit životní prostředí,“ řekl jednatel ADLER Italia Alessandro Marchi, který byl na místě po všechny čtyři dny veletrhu.

Všechno jinak

Giulio Zanin, Key Account Manager pro nábytkářský průmysl ve společnosti ADLER Italia, také vidí jasný trend směrem k ekologickým systémům povrchových úprav: „Otázka ekologické udržitelnosti je stále důležitější, a to i na trhu, na kterém jsou technologie založené na rozpouštědlech stále hojně využívané. Proniknout i do těchto oblastí a tím udržet emise VOC na co nejnižší úrovni bude hlavním cílem pro příštích několik let," je přesvědčen. Protože to je lepší pro životní prostředí, lepší pro lidi a lepší pro firmy! ADLER svou přítomností na SICAM udělal důležitý krok směrem k lepším zítřkům. Mnoho návštěvníků bylo nadšeno dokonalými povrchy, kterých lze dosáhnout s inovativními, ekologickými produkty ADLER a moderními metodami povrchové úpravy - jako je například excimerová technologie. „Byl to úplně jiný ročník veletrhu, než na jaký jsme byli zvyklí,“ zdůraznil Zanin. Ale ADLER jasně ukázal, že i zaběhnuté postupy nyní mohou být lepší!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 630 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com