ADLER nabízí víc: rekordní výsledky SICAM 2019

Laky a lazury, oleje a mořidla: Zpracovatelé dřeva najdou ve společnosti ADLER vše, co potřebují pro dokonalý povrch. Společnost ADLER však nabízí ještě více: inteligentní nátěry, působivé povrchové efekty a inovativní služby - s tímto balíčkem společnost ADLER potěší své zákazníky. Nejnovější na mezinárodním veletrhu SICAM pro výrobce nábytku v Pordenone v severní Itálii.
7. 11. 2019

Měkká skořápka, tvrdé jádro

Hvězdou na stánku ADLER byl inovativní lak na nábytek Bluefin Pigmosoft. Elegantní matný povrch s extrémně nízkou úrovní lesku; neomezená barevnost ve všech trendových barvách; měkký sametový pocit; maximální ochrana proti poškrábání a známkám opotřebení: Dvousložkový lak bázi vody splňuje vše, co dnes výrobci nábytku očekávají - a ještě mnohem více: díky speciální ochraně proti otiskům prstů, vynikající ochraně proti vyleštění a schopnosti inteligentní regenerace se Bluefin Pigmosoft stává nejjasnější hvězdou na nábytkové obloze . Návštěvníci veletrhu se mohli přesvědčit o těchto mimořádných vlastnostech vlastníma rukama: povrchy vzorků rázně škrábalo nehty - stačilo je pouze jednou přetřít vlhkým hadříkem a povrch se stal opět bezchybně matným.

Dřevo dokáže vše

Neméně vzrušující novinkou byla rozmanitost povrchových úprav s kovovými efekty, které umožňují výrobcům nábytku ADLER téměř neomezenou rozmanitost designu: bronz nebo cín, měď nebo mosaz, železo nebo rez - skutečné kovové nátěry od společnosti ADLER přeměňují jakýkoliv povrch na čistý kov. Kromě toho, Bluefin Pure-Concrete zaručuje drsný, autentický vzhled betonu v různých barvách.

Silný rekord

Tímto silným balíčkem společnost ADLER letos opět přesvědčila na veletrhu SICAM, který přilákal návštěvníky z více než 100 zemí. "Kromě společností z Itálie a německy mluvících zemí jsme byli schopni vést i četné diskuse s výrobci nábytku z Velké Británie a východní Evropy," říká Federico Galvan, konzultant společnosti ADLER Italia, který je potěšen pozitivní reakcí: "Mnoho zainteresovaných stran má zájem o více informací a diskusí - a celý tým společnosti ADLER Italia se těší na splnění těchto požadavků v následujících týdnech! "

ADLER - v našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Založený v roce 1934 Johannem Berghoferem, dnes rodinný podnik řídí ve třetí generaci Andrea Berghofer. Téměř 18 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (A). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 stoprocentně uhlíkově neutrální.

 

© by adler-lacke.com