ADLER pozval rytíře barev ke kulatému stolu

Před nedávnem se v Kufsteinu konala skvělá podívaná s odvážnými rytíři a urozenými dámami z rodu ADLER. Stateční lakýrníci zde referovali o řemeslné zručnosti ADLER.
3. 2. 2023

Výletem do středověku zavedl tým ADLER partnery z blízkého i vzdáleného okolí přímo do budoucnosti obchodu s barvami: Protože rytířské ctnosti – statečnost, spolehlivost a služebnost (dnes by se asi řeklo služba) – nejsou jen základem pro spolupráci mezi výrobci a prodejci, ale také nejdůležitějšími argumenty, kterými ADLER boduje u svých zákazníků!

Královské uvítání

Oblečený podle středověké módy vystoupil na pódium vedoucí prodeje maloobchodních produktů ADLER Alexander Ringler se svou "družinou". Koncem ledna takto přivítal více než 100 obchodních partnerů ADLER, kteří přicestovali z celého Rakouska a Německa na „Spectaculum“ do tyrolského hrádku Kufstein. Po slovech na uvítanou od „hradní paní Andrey z rodu Berghoferů“ a „hraběte a mistra barev“ Charlyho Vieselthalera (prezidenta komise ADLER Farbenmeister-Gremium) bylo hostům umožněno nahlédnout do rytířské kuchyně ADLER. Tam to v hrncích bublalo a vřelo, světlo světa spatřilo mnoho lákavých nových produktů: od nejnovější technologie schnutí malířských barev pro ty nejhladší stěny a místnosti zalité světlem až po nejnovější technologie vodou ředitelných základních nátěrů na dřevo a kouzelně krásné křídové barvy revolučního systému omezujícího plýtvání - futuristický Minnesang, který zde zazněl, nechal nejednoho milovníka barev stát s otevřenými ústy.

Z hradu do paláce

Při prezentaci nového konceptu obchodu „ADLER Farbenmaister 4.0“ zjistili mistři barev ADLER, jak proměnit své vlastní panství v prosperující království. S touto na budoucnost orientovanou designovou nabídkou pro stacionární maloobchod a komplexní marketingovou podporou společnosti ADLER mohou stateční rytíři a spanilé hraběnky s jistotou vyrazit do boje o velké území! Náladu jim předtím pozvedl i dvorní šašek: zábavný řečník Dr. Roman Szeliga prozradil nejlepší recepty na více „humoru v podnikání“.

Rytířství a hodokvas

Na večeři jsme se pak vydali do pevnosti Kufstein, která byla díky světelné show patřičně oděna do pestrého kostýmu. Úspěšní obchodníci roku 2022 pak byli korunováni za hodování a zpěvu: Christoph Klohs (Frastanz) byl pasován na rytíře ve velkém turnaji mistrů barev před rodinou Huberů z Breitenbachu a J. Toyfl GmbH z Grazu. V Německu bodovaly velkoobchody R.G.L. Erfurt před Farben Grah (Düren) a Mühlbauer & Sohn KG z Waldshut-Tiengen. Titul v Rakousku získal specializovaný prodejce barev Tschandl (Fürstenfeld) před Farben Vieselthaler (Strasswalchen) a Farben Wahl ze St. Georgen. Prodejci barev ADLER nyní mohou začít nový rok opravdu dobře vyzbrojeni!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 720 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com