ADLER představuje skutečně pozitivní mořidlo

Nové mořidlo Arova Positiv Ultra od tyrolského výrobce nátěrových systémů ADLER je trefou do černého pro všechny fanoušky mořidel. Trendy, aktuální vychytávky nebo sezónní hity jsou sice skvělé, nic však nepřekoná spolehlivou klasiku, která bez ohledu na trendy hraje vždy první housle. Přesně jako elegantní mořidla z pozitivního „mančaftu“ od firmy ADLER. Naše nová hvězda týmu: Arova Positiv-Ultra - skutečně pozitivní mořidlo pro jehličnaté dřeviny.
22. 11. 2017

Výrazně pozitivní a zároveň jemně elegantní

Spolupracovníci z laboratoří pro vývoj mořidel ADLER vyjmenovávají výhody nového mořidla na vodní bázi: „Jeho použitím dosáhneme výrazně pozitivního obrazu moření, který však navzdory tomu není rušivý, ale vyzařuje z něho pokoj a elegance. Je ideální volbou pro všechny klasické oblasti aplikací v použití na jehličnaté dřevo, zejména smrk a elegancí jemu vlastní zabezpečí kýžený nadčasový vzhled vědeckého stylu." Přitom si mohou zpracovatelé dřeva vybrat ze široké palety standardních odstínů, které představují nejoblíbenější a nejžádanější odstíny od těch nejbledších až po nejtmavší. Nezaostávají však ani nová, moderní barevná provedení, jak např. odstín Fichte gebrannt.

 "Důležitým aspektem pro nás je jednoduchost ve zpracování, kterou určitě ocení zejména zpracovatelé. Mořidlo proto neobsahuje příliš vysoký podíl pevných částic, naopak, je optimálně nastaveno na okamžité stříkání. Stačí pouze jeden nános, a co je zvláště důležité, je přelakovatelné nejen rozpouštědlovými, ale i vodními laky. Šetříte tím nejen čas, ale zároveň i životní prostředí," prezentují vývojáři. Těmito vlastnostmi bude výrazně pozitivní mořidlo i v budoucnosti patřit mezi top mořidla na jehličnaté dřeviny od firmy ADLER: výrazné, elegantní, Arova Positiv-Ultra.

© by adler-lacke.com