ADLER přináší do dílny čerstvý vítr

Každý truhlář má svůj oblíbený lak. Takový, který splní všechny úkoly, a přesto je jednoduše zpracovatelný. Takový, který dělá každý kus nábytku ještě krásnějším a chrání ho natrvalo. Ten, na který se dá spolehnout po mnoho let. Ale někdy přijde čas na čerstvý vánek, aby donesl do dílny novinku: Aduro Vento od ADLERa, který má ty nejlepší vlastnosti, aby se stal novým, jedinečným, oblíbeným lakem pro tesaře!
9. 7. 2020

Univerzální

Aduro Vento nabízí přesně to, co zpracovatelé dřeva ocení na laku: je univerzálně použitelný, s uživatelsky přátelským zpracováním a poskytuje optimální výsledky. Vysoce kvalitní transparentní lak krásně a zřetelně zvýrazňuje póry. Moderní UV-filtry zaručují dokonalou ochranu před slunečním zářením. Díky své vysoké mechanické a chemické odolnosti je Aduro Vento také vhodný pro povrchovou úpravu silně namáhaných povrchů nábytku a interiérového vybavení, a to jak při zpracování "lak na lak", ale také jako vrchní lak na pigmentované povrchy.

Rychlý

Dvousložkový PUR čirý lak je při aplikaci stejně rychlý jako vítr: rychle schne, snadno se brousí a vytváří rovnoměrně matné povrchy, zejména při nízkých úrovních lesku, po kterých je v současnosti velká poptávka. Stručně řečeno: Aduro Vento je skutečně univerzální, praktický partner, který si okamžitě získá srdce truhlářů a tesařů!

ADLER - máme barvu v krvi

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem laků, barev a prostředků na ochranu dřeva. Rodinná firma založená v roce 1934 Johannem Berghoferem, řídí nyní ve třetí generaci Andrea Berghofer. Každým rokem opouští závod ve Schwazu 18 000 tun barev a laků, které jsou doručovány zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má prodejní společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je továrna na laky ADLER ve Schwazu/Tyrolsku (Rakousko). Jako první společnost ve svém oboru je ADLER od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com