Aduro Softmatt od ADLER: sametový a přesto žádný měkkýš !

Měly by být pružné, měkké a poddajné - ale přesto silné, odolné a trvanlivé. Dnešní barvy to nemají snadné. Naštěstí mají s ADLER na své straně loajálního partnera, který umožňuje současný všestranný vývoj. Tvrdé nebo měkké? Díky Aduro Softmatt už není co řešit!
18. 7. 2019

Silný

Skutečná síla přichází zevnitř: to platí zejména pro Aduro Softmatt. Obrovské odolnosti nového laku na bázi rozpouštědla je dosaženo použitím mimořádných surovin. „Díky těmto inovativním složkám a speciálnímu složení jsme dosáhli zvláště dobré chemické a mechanické odolnosti,“ prozrazuje Franz Thummer, vedoucí vývoje nábytkových laků ve společnosti ADLER. Průlomová formulace nyní posiluje hluboce matnou 2K polyuretanovou barvou i pro použití na silně namáhaných površích, jako jsou stolové desky nebo police v kuchyních, koupelnách a kancelářích.

Měkký

Přes veškerou tvrdost je barva sametově hebká: Povrch je měkký na dotek, skoro budí dojem, že při doteku téměř ustoupí. Přitom zůstává nádherně matný. Díky tomu je Aduro Softmatt ideálním řešením pro rovnoměrně hluboce matné a velmi přirozeně vypadající povrchy, které jsou v současné době velmi populární.

Krásný

Pro dlouhodobé udržení krásy je Aduro Softmatt vybaven také kombinací speciálních UV filtrů. Vrchní vrstva tak chrání dřevo a případně použitá mořidla před účinky - před předčasným žloutnutím a vyblednutím. Mimochodem, Aduro Softmatt se zpracovává ve speciálním mísícím poměru: 1 díl tužidla ADLER PUR-Härter se přidá ke 3 dílům laku. Tvrdé a přesto jemné - takové musí být dnešní laky!

 

© by adler-lacke.com