Aquawood Nativa: Okna jako nábytek

Hodnotné a hezké okno - který majitel domu by mu odolal? Výrobci dřevohliníkových oken mají nyní trumf v rukávu, protože přední rakouský výrobce barev a laků ADLER vyvinul lak na dosažení plochy, která nijak nezaostává za těmi nejušlechtilejšími nábytkovými trendy: Aquawood Nativa.
1. 8. 2018

TEPLÉ, SAMETOVÉ, MATNÉ

U ekologického materiálu jakým je dřevo, nejde jen o vzhled, ale i o pocit doteku. To výjimečné na dřevě je jeho živost, teplo a přirozenost - perfektní povrchová ochrana zhodnocuje právě tyto vlastnosti, aniž by je potlačovala. Přesně taková je povrchová ochrana Aquawood Nativa. Při nejnižším stupni lesku G5 dřevo nejenže vypadá, jako by vůbec nebylo ošetřeno, ale i na dotek je jemně obroušené a působí jako nelakované. Matné a přirozené povrchy jsou v nábytkovém sektoru v současnosti velmi žádané - s Aquawood Nativa k nim poprvé nabízíme řešení i pro dřevohliníková okna. Okna tak působí dokonale autenticky - co do vzhledu i do omaku, a nijak to neovlivní ani jejich matný vzhled. Stejně jako u nábytku je totiž i v tomto případě důležité, aby matné plochy ani v případě zatížení nebylo možné vyleštit, obzvláště v místech, kterých se dotýkáme - nová silnovrstvá lazura z dílny ADLER tento požadavek splňuje na 100%.

TRANSPARENTNÍ, ROZMANITÉ, EFEKTIVNÍ

Druhou revoluční vlastností, která z Aquawood Nativa dělá špičku v segmentu dřevohliníkových oken, je transparentnost. Nepůsobí mléčně, jako jiné matné silnovrstvé lazury, je možné ji nanést přesně podle normy v tloušťce 200-300 μ mokrého filmu, a je mimořádně variabilní. "Takto dokážeme dosáhnout transparentní povrchy i na tmavých dřevinách, jako jsou modřín, meranti nebo dub, které jsou aktuálně v nábytkovém průmyslu velmi často používané," vyjadřuje spokojenost vedoucí vývojového oddělení ADLER Markus Fessler. Dřevohliníková okna ošetřené povrchovou úpravou s Aquawood Nativa proto zaujímají místo, které jim právem patří: Jako hodnotné doplnění k nábytku a ušlechtilá součást moderní interiérové architektury. 

© by adler-lacke.com