Arova Flex: Všeuměl v sortimentu mořidel ADLER

Žádný jiný proces nanášení nenabízí tolik možností jako moření. ADLER je dlouhodobě první volbou, pokud jde o vysoce kvalitní mořidla pro truhláře a nábytkáře. ADLER nyní rozšiřuje svůj sortiment mořidel o nový, uživatelsky obzvláště příjemný produkt: Arova Flex, vodou ředitelné mořidlo na listnaté dřeviny, které je všestranné a bezpečné.
12. 4. 2023

Není nic krásnějšího než přírodní dřevěné povrchy na nábytku nebo obložení stěn a stropů. Tento autentický charakter může být podtržen správným mořidlem: póry a kresba se projeví v plné kráse a barevný tón dřeva lze také přizpůsobit zcela podle libosti. Mořidla tak truhlářům nabízejí řadu možností, jak se odlišit od hlavního proudu a nabídnout svým zákazníkům jedinečné, vysoce kvalitní povrchy. S Arova Flex od ADLER je to obzvláště snadné. Mořidlo na vodní bázi určené na listnaté dřeviny je extrémně uživatelsky přívětivé a všestranné. Lze jej univerzálně nanášet máčením, stříkáním nebo vtíráním a přetírat vodou ředitelnými i rozpouštědlovými laky. Arova Flex přitom zajišťuje mimořádně krásný, porézní vzhled moření s vynikající světlostálostí. „Mořidlo obsahuje zvláště jemné, mikronizované barevné pigmenty, které velmi dobře pronikají do dřeva. Výsledkem je, že Arova Flex se vyznačuje elegantním, póry zvýrazněným vzhledem a vynikající světlostálostí,“ vysvětluje Jutta Libowitzky, která nový produkt vyvinula společně se svým týmem v oddělení laboratoře mořidel ADLER.

Přehledná karta mořidel

Mořidla jsou skutečně všestranná. Mohou zvýraznit nebo vyvážit kontrasty, zabarvit dřevo nebo zdůraznit jeho přirozený odstín, vytvořit nenápadně elegantní nebo působivě rustikální vzhled - možné je vše. Proto společnost ADLER nabízí svým zákazníkům vhodné produkty pro všechny oblasti použití. Pro jasnou orientaci v rozmanité nabídce mořidel tým kolem Jutty Libowitzky přepracoval karty mořidel ADLER s mnoha originálními vzorky a doplnil je o nové módní odstíny. "Naše nové karty mořidel nabízejí kompaktní přehled různých vzhledů, kterých lze s příslušným mořidlem dosáhnout. Kromě toho na nich truhláři najdou také všechny potřebné pokyny pro správnou a bezpečnou aplikaci mořidla," vysvětluje Libowitzky. To truhlářům ještě více usnadní nalezení správného mořidla pro požadovaný vzhled a umožní jim inspirovat své zákazníky individuálními, osobitými povrchy.

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 720 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com