Češi vsadili na žlutou: 10 let ADLER Česko

Již dříve se tyrolský pták odvážil učinit výlety přes hranice a přinesl českým tesařům nejvyšší kvalitu, ale v roce 2008 našel ADLER trvalý domov v sousední severní rakouské zemi: ADLER založil svou dceřinou společnost ADLER Česko a vsadil na správnou kartu !
18. 12. 2018

Vítězná série

Od samého počátku měl ADLER na českém trhu všechny trumfy. Tradice výrobců nábytku na Moravě a v Čechách se datuje do poloviny 19. století. Mnohé malé a střední podniky velmi ocení kvalitní barvy z Tyrolska, stejně jako větší průmyslové podniky z nábytkářského a oknařského průmysl přišly na chuť barvám a lakům ADLER. Před 10 lety se společnost ADLER rozhodla založit vlastní prodejní společnost v České republice. Brno má moderní, dobře vybavené servisní středisko. Dnes více než 20 zaměstnanců odtud obsluhuje inovativními produkty a špičkovými službami. Snaha se vyplatila: "Český trh se vyvíjí velmi dobře, je zde vidět výrazné tempo růstu," říká s potěšením Thomas Stolz, vedoucí mezinárodního prodeje společnosti ADLER.

Jackpot

Dostatečně velkým důvodem k oslavě výročí 10 let je velká párty: Více než 100 pozvaných zákazníků a zaměstnanců se svými partnery a samozřejmě delegace z Tyrolska měli to štěstí zažít jedinečný galavečer: po vynikajícím jídle generální ředitelka společnosti ADLER Andrea Berghofer společně s jednatelem společnosti ADLER Česko Janem Bauchnerem rozkrojili žlutý dort ADLER ve tvaru plechovky a rozdělovali jej osobně mezi hosty. Živá kapela zvala všechny na parket svým jazzovým umem. A jako zlatý hřeb večera si mohli návštěvníci zahrát v mobilním kasinu, kde vyzkoušeli svůj talent pro ruletu, poker, blackjack a další hazardní hry. Přirozeně jen s hracími penězi ADLER, které byly použity pouze pro tento účel. Příležitost, která proměnila některé nováčky hazardních her na zatvrzelé hráče. To, co se odehrávalo této noci je pravděpodobně symbolické pro budoucnost firmy ADLER v České republice: „Konec sázek“ - máme ještě hodně práce!

© by adler-lacke.com