Delší životnost a krása: ADLER pečuje o okna, domovní dveře a zahradní nábytek

Nádherné, dokonalé do posledního detailu, vyrobené s největší precizností - takto okno opouští výrobní dílnu. Ale jak dlouho zůstane takto krásné? Okna a povrch okenních rámů jsou každodenně vystavována mnoha nepříznivým vlivům počasí: bušení kapek deště, dopadající sluneční paprsky a špína. Proto i okna potřebují naši péči a ochranu. ADLER, jako přední rakouský odborník na nátěry oken, nyní přináší výrobcům oken produkt, pomocí kterého mohou svým zákazníkům rychle a snadno poskytnout správnou péči o okna. S novou pečující sadou ADLER WinDoor Care-Set lze intenzivně čistit a ošetřovat nejen okna, ale také vstupní dveře a zahradní nábytek. Což významně prodlužuje jejich trvanlivost.
27. 10. 2020

Jeden za všechny

Kromě pokynů na péči o okna, dobrých rad a tipů, mohou nyní výrobci dát svým šťastným majitelům nových oken nejen správnou pečující sadu, ale zároveň i opravdu všestranný produkt: pečující sadu WinDoor Care-Set od společnosti ADLER. 

Tato sada je ideální pro péči o lakovaná okna, dveře a zahradní nábytek. Bez ohledu na to, zda jsou vyrobena ze dřeva, hliníku nebo PVC. Bez ohledu na to, zda se jedná o hedvábně lesklý nebo matný povrch. A bez ohledu na to, zda jsou ošetřena krycími nebo lazurovacími nátěry: „povrch se nejprve pečlivě očiští čisticím prostředkem, poté ošetřující emulze uzavře mikrojemné trhliny a póry v nátěrovém filmu a výsledným účinkem je odpuzování oleje a nečistot," vysvětluje Dr. Simon Leimgruber z oddělení vývoje oken ADLER. Aplikuje-li se jednou nebo dvakrát ročně, pečující produkt doslova odpuzuje vodu a zajišťuje tak mnohem delší životnost natřeného povrchu. Z toho důvodu se nelesknou ani matné povrchy: jejich původní vzhled je zachován!

Jedna, dvě a hotovo

Sada WinDoor Care je mimořádně praktická a snadno použitelná. Lakované povrchy oken, dveří a zahradního nábytku lze totiž obnovit pouze ve dvou krocích: Uživatel povrch očistí žlutým hadříkem a čisticím prostředkem ADLER Top-Cleaner a otře vlhkým hadříkem. Po krátké době zaschnutí se nanese modrým hadříkem přípravek ADLER Top-Care, a je hotovo! Okna, dveře a zahradní nábytek jsou čisté a chráněné, a zachovávají si svou krásu po mnoho mnoho let!

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založená v roce 1934 Johannem Berghofer je dodnes rodinný podnik, za již třetí generaci ji řídí Andrea Berghofer. Každoročně opouští továrnu ve Schwazu téměř 18 000 tun barvy a dostává se k zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální.

© by adler-lacke.com