Inovace a inspirace: S ADLERem budete připraveni na budoucnost

Naše srdce bije pro dřevo a pro všechny dřevozpracovatele. Rakouští experti v oblasti zušlechtění a povrchové úpravy dřeva přesně vědí, co potřebují truhláři, aby mohli s těmi nejlepšími prostředky čelit výzvám budoucnosti: Jsou jimi inovativní technologie, efektivní povrchové systémy a inspirativní možnosti ztvárnění. Na odborném veletrhu Holz- Handwerk v Norimberku ADLER odprezentuje nejnovější směry pro zpracovatele dřeva.
29. 1. 2018

SRDCE PRO DŘEVO
"Adler má v nabídce široký sortiment barev a laků, našimi zákazníky jsou průmysloví výrobci oken stejně jako dřevostavitelé a malíři. Mimořádnou pozornost si u nás užívají zejména truhláři. Spojuje nás láska ke dřevu, vášeň pro jedinečnost, požadavky nejvyšší kvality a špičkový servis," říká Andrea Berghoferová, která je představitelkou třetí generace ve vedení podniku. ADLER, rakouský přední výrobce laků, pozorně poslouchá své zákazníky: "Osobní kontakt a výměna zkušeností, kompetentní poradenství a servis jsou u nás na prvním místě," říká vedoucí prodeje Stefan Zink. "Proto přesně víme, co truhláři potřebují, a můžeme pro ně vyvíjet odpovídající produkty." Například efektivně povrchové systémy, které přinesou kýžený efekt v několika pracovních krocích, a tím šetří čas i peníze. Hmatatelným důkazem je nový vodní lak Bluefin Smart: Jedenkrát přelakovat, jedenkrát přebrousit - a hotovo!

INDIVIDUÁLNÍ ZTVÁRNĚNÍ
Pomyslným esem v rukávu truhlářů je, že umí svým zákazníkům nabídnout individuální a jedinečné nábytkové kusy. ADLER a jeho různorodé možnosti ztvárnění jsou v tomto případě nezastupitelnými pomocníky: Kdo hledá autentický přirozený vzhled, sáhne po novém laku Aduro Vite. Tento polyuretanový lak zvýrazňuje kresbu dřeva, vytváří přirozený vzhled povrchu, který i na dotek působí dokonale autenticky; vlastnosti dřeva zůstávají zachovány a jsou zároveň chráněné. Naopak, komu jsou více po chuti trendové efektní povrchy, může využít nevyčerpatelné možnosti metalických efektů: S práškem s kovovými částečkami ADLER Aquafix proměníte jediným nástřikem nebo nátěrem dřevo na čistou mosaz, měď, bronz a cín s metalickými odlesky nebo trendy patinovým vzhledem.

INOVACE A INSPIRACE
"Všem truhlářům nabízíme inovace a inspirace na nejvyšší úrovni. Naše laky vykouzlí z každého kusu nábytku jedinečný hodnotný produkt a poskytnou mu trvanlivou ochranu, " konstatuje Stefan Zink, který se zároveň těší na příliv návštěvníků na stánku ADLER 414 v hale 10.1 na mezinárodním veletrhu Holz-Handwerk v Norimberku od 21.-24. března 2018.

© by adler-lacke.com