Je čas naučit se něco nového: Program školení pro rok 2023

Každý, kdo se registruje na nové semináře ADLER, získá užitečné vědomosti a náskok před konkurencí! Zpracovatelé dřeva a profesionálové v oblasti povrchových úprav se zde učí, jak chytřeji lakovat a lépe pracovat ve svých výrobách.
14. 12. 2022

"Hloupý je ten, kdo dělá hlouposti," řekla maminka Forresta Gumpa. A kdo je potom chytrý? Je zřejmé, že slavný citát z filmu lze snadno změnit ve svůj opak: „Chytrý je ten, kdo dělá chytré věci“. Co by tedy bylo chytré v dobách, kdy všichni mluví o šetření, ale zároveň jsou naše úspory stále méně hodnotné? Přesně tak: investujte! A tím, že uděláte něco chytrého: vzdělávejte se! Protože chytrá hlava nikdy neztrácí na hodnotě. ADLER tento chytrý krok svým partnerům usnadňuje jak je to možné – všechna školení v rámci rozsáhlého programu jsou dokonce zdarma.

Stojí za přečtení

Dostali jste již program školení ADLER? Široká nabídka profesního vzdělávání je zde zaručena. Školení budou probíhat na začátku roku 2023 v sídle společnosti ADLER Česko v Troubsku u Brna a také v Praze na naší partnerské České zemědělské univerzitě. Pro velký zájem v roce 2023 také nabízíme i individuálně sestavené placené worskhopy pro lakýrníky ve výrobě oken, vstupních dveří a také pro výrobce interiérových dveří.

Nejdůležitější pro zpracovatele dřeva

Přirozenost je trumfem našich školení. Ať už se jedná o přípravu přirozených matných povrchů oken nebo snadný přechod na udržitelné vodou ředitelné systémy ve výrobě nábytku. Odborníci společnosti ADLER předávají potřebné odborné znalosti a triky pro danou aplikaci. Jako vždy bude kladen důraz i  na praxi.

Doporučujeme zejména dvě školení ADLER: Pro výrobce oken a vchodových dveří je ideální absolvovat školení Příprava povrchu a aplikace materiálů povrchové úpravy oken. A když už jsme u oken: Školení o trendech v povrchových úpravách oken - vysoce transparentních systémech, povrchových úpravách dřevohliníkových oken a dalších.

Naprostou novinkou pro výrobce oken, dvěří i nábytku je pak školení o směšovacím 2K zařízení pro snadnou průmyslovou aplikaci dvousložkových systémů povrchových úprav!

Přejít na web

Všechny semináře včetně podrobného popisu a možnosti online registrace najdete na www.lakyadler.cz/seminare.

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 670 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com