Jeden plnič, mnoho výhod: Aduro Ecofill Smart od ADLER

Často jsou to maličkosti, které nám usnadní každodenní práci: například vhodný plnič, který nám umožní vytvořit výrazný barevný povrch ještě rychleji, jednodušeji a dokonaleji.
13. 10. 2021

Společnost ADLER vždy dělala vše pro to, aby usnadnila život lakýrníkům a dalším řemeslníkům, který pracují s jejími produkty – proto přední rakouský výrobce laků, barev a prostředků na ochranu dřeva vyvinul právě tento plnič. Produkt, který boduje mnoha výhodami! Aduro Ecofill Smart je jméno nejnovějšího génia z naší laboratoře – a je přesně tak chytrý, jak se nazývá.

Univerzální

Dvousložkový stříkací plnič na bázi rozpouštědel zaujme dobrým izolačním účinkem a krycí schopností. Může být aplikován přímo na MDF a lze jej přelakovat již po několika hodinách. S plničem se pracuje obzvlášť příjemně: „Aduro Ecofill Smart lze velmi dobře brousit ručně i strojově. Vzniká tak velmi málo brusného prachu,“ zdůrazňuje manažer vývoje laků na nábytek ADLER Mario Bortolotti. A jako vrchol uživatelské přívětivosti, výrobek je zcela bez oxidu titaničitého!

Barevný

Ať už jde o zářivě bílou, sytě červenou nebo nádhernou modrou, s Aduro Ecofill Smart získáte obzvlášť plnivé krycí povrchy. Protože plnič není dostupný jen v bílé a černé barvě, ale standardně také v pěti vybraných základních barevných odstínech. To zajišťuje ještě intenzivnější barevný odstín po přelakování s krycími barevnými laky. Další výhoda, kterou by měli ocenit zejména koncoví zákazníci: menší povrchová poškození na lakovaném povrchu jsou méně nápadná. Chytří lakýrníci si nyní usnadňují práci – a sázejí na Aduro Ecofill Smart od ADLERu, který je dostupný od začátku října!
 

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se 630 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 21 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com