Jeviště patří nám: Na mezinárodním veletrhu Frontale 2018 ADLER představí samoléčebnou povrchovou úpravu oken

Odborný veletrh pro výrobce oken Fensterbau Frontale v Norimberku přináší na jeviště ve dvouročních cyklech inovace a technologie pro budoucnost oboru výroby oken. Představujeme vám jednu z hlavních hvězd v pomyslném světě reflektorů letošní výstavy: Aquawood InterCare SH, první samoléčebná povrchová úprava oken od rakouského výrobce laků ADLER.
26. 1. 2018

Trvalá ochrana

Patentovanou technologií „SH-Technology“ pro samoléčebnou povrchovou úpravu se společnosti ADLER zdařila avantgardní inovace. Základem  této „chytré technologie“ jsou mikrokapsle, které při poškození povrchu lakové vrstvy, např. poškrábání nebo při krupobití, prasknou. Transparentní, tuhnoucí speciální kapalina vyteče a uzavře poškozené místo – tím lze zamezit následkům poškození dřeva.
V četných testech firma ADLER tuto revoluční bazickou technologii zdokonalila, až k produktové vyzrálosti. Na veletrhu Frontale 2018 předvede rakouský výrobce laků produkt Aquawood InterCare SH první samoléčebnou povrchovou úpravu pro dřevěná okna. Krycí mezivrstva zajišťuje nejen bohatou a spolehlivou  izolaci, nýbrž zabezpečí také trvalou ochranu a perfektní povrch. „Výrobkem Aquawood InterCare SH nabízíme produkt jedinečné kvality, jenž pro výrobce oken a jejich zákazníky představuje opravdovou nadhodnotu“, prohlašuje Richard Mölk, vedoucí prodeje společnosti ADLER pro oblast oken.

Inovace a inspirace

Samoléčebná povrchová úprava není jediná innovace, se kterou firma ADLER na veletrhu Frontale zazáří. „Předvádíme rovněž zajímavé možnosti pro digitální potisk oken – jedno z nejpoutavějších témat budoucnosti v oblasti povrchových úprav“, informuje vedoucí prodeje pro průmysl, pan Daniel Pesserer. Přirozenou čistotu oproti tomu nabízí nový produkt Aquawood Nativa od společnosti ADLER, jenž spojuje přirozený vzhled s perfektní ochranou povrchu. Mimo to se mohou výrobci oken těšit na produkt Aquawood DSL Carat, pokrokovou lazuru na okna, s elegantním metalickým třpytem. Na své si přijdou také výrobci domovních dveří: ADLER předvede rozmanité možnosti formování osvědčeného systému Protor: Od estetiky starého dřeva po efekty betonu, od kovového lesku po přirozenou umírněnost – všechny povrchy jsou možné.

K objevení budou tyto inovace a inspirace „made by ADLER“ na stánku č. 241, v hale 5, na veletrhu Fensterbau Frontale 2018, od 21. do 24. března 2018.

© by adler-lacke.com