Kompletní řešení na vodní bázi:
Bluefin Pigmores 4in1 od ADLERa

Kvalitně, efektivně, chytře – a nyní i ekologicky! Rakouský výrobce barev a laků ADLER poprvé představuje pigmentovaný lak 4v1 na vodní bázi pro MDF desky: Bluefin Pigmores 4v1 je izolant, plnivo, barevný a krycí lak v jednom a tedy správné řešení pro výrobce nábytku, kteří chtějí: účinné zpracování, širokou barevnou paletu, ekologické produkty a trvale bezchybné výsledky.
1. 4. 2019

Zákazníky oblíbený od průkopníků vodouředitelných laků

„Náš rozpouštědlový lak MDF-4in1 je zákazníky oblíbený již mnoho let. Jako průkopníci nátěrů na vodní bázi jsme se v naší společnosti ADLER snažili vyvinout stejně vynikající vodouředitelnou všestrannou nátěrovou hmotu.“, těší se Franz Thummer, vedoucí vývoje v laboratořích nábytkových laků ADLER. U vysoce kvalitních MDF desek lze Bluefin Pigmores 4in1 aplikovat přímo, optimální brusná schopnost a plnivost zajišťují efektivní procesy. "Se dvěma až třemi nátěry dosáhnete bohatých, intenzivních barev s velmi dobrou odolností v tzv. kroužkovému testu," vysvětluje Thummer.

Od obývacího pokoje přes koupelnu, od barvy po struktury

Nejen na úrovni zpracování nabízí ADLER bezkonkurenčně všestranný model Bluefin Pigmores 4in1. Co se týče oblasti použití, barvy na vodní bázi jsou na všechno: "Bluefin Pigmores 4in1 můžete použít na nábytek v interiéru, včetně kuchyně a sociálního zařízení," slibuje Thummer. "Díky výborné chemické a mechanické odolnosti není nutný žádný další nátěr." Pokud toto všechno a téměř neomezený výběr barev stále ještě nestačí, můžete dosáhnout v současné době populární hrubé struktury na povrchu laku přidáním strukturní pasty ADLER Aquafix S. Nový Bluefin Pigmores 4in1 je tak i z hlediska povrchového designu skutečný všestranný! 

© by adler-lacke.com