Na špici! Vodou ředitelné barvy nebo ochrana dřeva – sortiment ADLER je vždy skvělý!

ADLER vás proto zve na společné setkání na veletrhu FAF – Farbe, Ausbau & Fassade na konci dubna.
18. 1. 2024

Chcete-li vystoupat na vrchol úspěchu, potřebujete zkušeného společníka. A když jde o dosažení ambiciózních cílů, nikdo nemůže společnost ADLER zastavit! Přední rakouský výrobce barev a povrchových úprav je již desetiletí kompetentním partnerem pro zpracovatele povrchových úprav ze všech odvětví, který nabízí inovativní produkty, komplexní servis a nejlepší poradenství. Ve stánku č.j. 524 v hale čj. 7 na veletrhu FAF – Farbe, Ausbau & Fassade (Barva, povrchová úprava & fasáda) zve návštěvníky veletrhu na velmi speciální „horskou túru“.

 

Cesta vodou ředitelných laků


Uživatelsky přívětivá řada barev a laků usnadňuje zpracovatelům jít cestou produktů na vodní bázi, a tak sledovat trend udržitelnosti.

 

Lakování stříkáním na vzestupu


Obecně jsou technologové ADLER přesvědčeni, že lakování stříkáním v oblasti nanášení povrchových úprav čeká prudký vzestup! Pouze rozumné využití času a úsilí však umožní zpracovatelům skutečně uspět!

Výhled do budoucna pro ochranu dřeva


ADLER je dobře vybaven také v oblasti ochrany dřeva: protipožární povrchové úpravy Pyrolan pro interiérové dřevěné prvky otevírají netušené horizonty. A s novinkou Pullex 2v1 Top-Color má odborník ze srdce Alp ve svém zavazadle mimořádně účinný renovační nátěr na dřevo. Větší plochy lze natřít obzvlášť rychle a jednoduše bez základního nátěru. Výsledné prodloužení životnosti je také důležitým příspěvkem k trvalé udržitelnosti!

Histo(rická) trasa


Systém ADLER Histo byl vyvinut s jasným cílem. Díky flexibilní skladbě povrchové úpravy lze historická kastlová okna renovovat profesionálně a v nejvyšší kvalitě.

Maloobchodní prodejny ADLER 4.0


Vzrušující vyhlídky však čekají i na maloobchodní partnery ADLER – mohou se vydat do budoucna s prodejním konceptem ADLER 4.0. Digitální terminál pro návrh designu a digitální poradenství - to je nástroj, který plně vyhovuje mottu veletrhu „digitalizace“.

ADLER - V našich žilách proudí barva

Se zhruba 720 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem barev, laků a prostředků na ochranu dřeva. Společnost založenou v roce 1934 Johannem Berghoferem, dodnes rodinný podnik, řídí ve třetí generaci Andrea Berghoferová. Téměř 22 000 tun barvy každoročně opouští továrnu ve Schwazu a dostává se k zákazníkům ve více než 30 zemích po celém světě. ADLER má distribuční společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Holandsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku; jediným výrobním místem je ADLER-Werk Lackfabrik ve Schwazu / Tyrolsku (AT). ADLER je první společností ve svém oboru, která je od roku 2018 100% klimaticky neutrální. Společnost ADLER snížila svou ekologickou stopu na minimum pomocí mnoha opatření. Zbytkové emise, kterým se i navzdory všem těmto opatřením nelze vyhnout, kompenzuje společnost ADLER koupí uznávaných certifikátů o ochraně klimatu, čímž pomáhá financovat nové projekty v oblasti ochrany klimatu.

© by adler-lacke.com