Nejlepší doporučení pro ADLER

Co dělá společnost úspěšnou? Její jedinečné produkty? Je to skvělý marketing? Její spolehlivé služby? Všechno je správné - rozhodující faktor úspěchu společnosti je však jiný: tým motivovaných zaměstnanců, kteří se každý den snaží dělat maximum a přispívají svými nápady! To se projevilo ve společnosti ADLER zejména v koronavirové krizi: Zaměstnanci pomáhají s neuvěřitelným nasazením, vynalézavostí a nadšením - ať už na home office nebo ve výrobní hale, v laboratoři nebo jako dočasná výpomoc v logistice - Zaměstnanci předního rakouského výrobce barev pomáhají zvládnout obtížné období. Aby to tak zůstalo, ADLER stále hledá motivované zaměstnance a nastavuje nové trendy pomocí programu doporučení zaměstnanců.
11. 5. 2020

Hledáme, nacházíme!

„I v této ekonomicky náročné situaci obsadíme neobsazená místa a nadále najímáme nové zaměstnance. Stále není tak snadné najít kvalifikované uchazeče, “říká generální ředitelka ADLER Andrea Berghofer. Řešení je často velmi zřejmé - zejména v osobním prostředí. „Každý z nás zná spoustu lidí a ví, kdo hledá novou profesní výzvu. Proto chceme v budoucnu ještě více motivovat naše zaměstnance k doporučování vhodných uchazečů o volná pracovní místa. Koneckonců, nejlépe víte, kdo má potřebnou kvalifikaci a kdo se také do našeho týmu hodí lidsky, “vysvětluje Berghofer.

Znát, doporučit, přijmout!

Nový program „Zaměstnanci doporučují zaměstnance“ je jednoduchý: Každý, kdo zná správného uchazeče o zaměstnání ve společnosti ADLER, ho doporučí personálnímu oddělení nebo tam přímo podá svou žádost. Pokud se vše podaří, výhody plynou všem stranám: ADLER je potěšen novým přírůstkem do týmu, žadatel má zajímavou kariérní perspektivu u inovativní společnosti a zprostředkovatel příjemný bonus ve výši 1 000 EUR. „Již dnes k nám přichází mnoho nováčků na základě doporučení našeho týmu,“ říká HR Manager Rosanelli. „S novým bonusovým programem chceme poděkovat za tuto podporu a vytvořit motivaci ke společnému hledání zaměstnanců do budoucna.“

ADLER - máme barvu v krvi

Se 620 zaměstnanci je ADLER předním rakouským výrobcem laků, barev a prostředků na ochranu dřeva. Rodinná firma založená v roce 1934 Johannem Berghoferem, řídí nyní ve třetí generaci Andrea Berghofer. Každým rokem opouští závod ve Schwazu 18 000 tun barev a laků, které jsou doručovány zákazníkům ve více než 25 zemích po celém světě. ADLER má prodejní společnosti v Německu, Itálii, Polsku, Nizozemsku, Švýcarsku, České republice a na Slovensku.

© by adler-lacke.com